41% майбутніх випускників висловило бажання брати...

41% майбутніх випускників висловило бажання брати участь в пробному ЗНО.

Участь у пробному ЗНО — хороша можливість спробувати власні сили. Написавши тести, складені за програмою, складеною для ЗНО-2017, майбутні випускники можуть чітко оцінювати рівень своєї готовності, визначити слабкі сторони. Можливо по результатам тестування доцільно опрацювати деякі моменти самостійно або за допомогою репетитора. Також написання пробного тестування корисно з точки зору психології — випускник буде чітко розуміти всі особливості цієї процедури і спокійніше себе відчує вже на справжньому ЗНО.
У 2017 році взяти участь у пробному ЗНО захотіло 41% майбутніх випускників шкіл. УЦОЯО інформує, що 27 січня було зареєстровано близько 82 тисяч учасників. Нагадуємо, що реєстрацію для участі в пробному тестуванні завершать вже завтра, 31 січня 2017 року.

Які умови пробного ЗНО очікують на випускників?

Регіональні центри оцінювання якості освіти подали інформацію, що більшість учасників прийняли рішення писати пробне тестування з двох предметів. Серед цих предметів, виключаючи обов’язковий українську мову і літературу, лідирують історія України і математика. Звертаємо увагу на те, що кожен учасник, який пройшов процедуру регістораціі може писати пробне ЗНО-2017 по українській мові і літературі, по одному тесту на вибір — історії України, математиці, англійській, російській, німецькій, іспанській, мовах, хімії, фізиці, географії, біології.
Нагадуємо, пробне тестування з української мови та літератури проходитиме 1 квітня. Інші предмети учасники здадуть 8 квітня 2017 року. Відзначимо, що участь у тестуванні платне. Одне тестування по одному тестовому предмету буде коштувати 129 гривень.
Реєстрація ведеться регіональними центрами оцінювання якості освіти. Результати пробного ЗНО не зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію. Також вони не впливають і не зараховуються при конкурсному відборі до українських вузів.


Top