Youth Speak Forum - можливість вчитися в кращих...

Youth Speak Forum — можливість вчитися в кращих компаній світу!

На початку квітня в столиці пройшов вже третій етап відомої програми Youth Speak, яка зібрала понад 350 активних студентів і молодих викладачів нашої країни. Сучасне суспільство вимушено змиритися зі світовими тенденціями бізнесу, і політична ситуація також залишається досить важливою. Тому, проведення таких соціальних заходів та формування нових волонтерських організацій свідчить про те, що суспільство готове брати своє майбутнє і свій розвиток у власні руки.

PowerPoint Presentation

В рамках представленого проекту були вислухані думки представників політики, громадських діячів, потенційних роботодавців. Також розроблялися різні проекти для вирішення гострих соціальних проблем нашої країни. Важливо, що Youth Speak Forum можна по праву вважати тією платформою, яка дозволила озвучити найслабші соціальні сфери в Україні, розробити ідеї для їх безпосереднього посилення до 2020 року. Також тут були закладені зерна відповідальності за своє майбутнє і майбутнє країни в серця нашої молоді.

Слід зазначити, що велика кількість компаній-лідерів на ринку України вирішили підтримати проведення такої програми. Саме вони посприяли наявності практичної складової заходу. Наприклад, Mars Україна з радістю провели спеціальний тренінг для понад 60 студентів, які були зацікавлені в створенні свого власного бізнесу і його розвитку. Тренінг був в ігровій формі, учасники розділилися на групи, кожна з яких намагалася правильно і ефективно налагодити свій бізнес-процес в своїх же віртуальних компаніях. Так, це була правильно продумана і ретельно підготовлена ​​гра, але тим не менше учасники отримали справжні навички і докладали справжні зусилля для досягнення поставленої мети. Так, вони повністю пройшли всі етапи виробництва цукерок — від отримання потрібних документів для відкриття своєї діяльності, закупівель сировини, виготовлення зразків, виробництва товару і до його безпосередньої реалізації. За висновком такого тренінгу всі учасники отримали солодкі призи від Mars Україна.

Як відповідають творці самої програми — це все вкрай необхідно для нашої молоді. Адже вони не повинні лякатися всіх складнощів, з якими можна зіткнутися при створенні своєї власної справи. Головне — сміливо йти до своєї мети, уважно вивчити область діяльності і докласти максимум зусиль!

 


Top