Виховуємо лідера у своїй дитині!

Виховуємо лідера у своїй дитині!

Кожен з батьків мріє, щоб його дитина виросла самодостатньою особистістю, що вміє відстоювати свою думку і досягати поставлених цілей. Але мало хто знає, що виховувати таку сильну людину потрібно ще з маленького віку. Тому часто батьки для досягнення цієї мети намагаються відправити дітей на різні курси, де їх навчають досвідчені і професійні викладачі.

d4h4

1) Курси в центрах і безкоштовна академія. Тут дають досить великі знання і навички, хоча за це доведеться викласти непогані гроші. Але є і безкоштовні установи. Нещодавно, наприклад, в Україні відкрили новий проект — Українську Академію Лідерства, де безпосереднє навчання буде повністю безкоштовне, але при цьому вони набирають тільки випускників шкіл.

2) Вправи для самовиховання. Ці вправи допомагають дорослим отримувати навички лідерства і можливість потім передати їх своїм дітям. Але цей спосіб вимагає особливої ​​уваги і старанності;

3) Переговори. Лідер постійно веде різні переговори, виголошує промови та інше. І звичайно для цього потрібно мати певну підготовку. Багато експертів радять батькам промовляти зі своїми дітьми різні діалоги, правильно розставляти акценти і вимовляти слова;

4) Виклик. Дитина повинна бути розбиратися в різних ситуаціях і знаходити вихід навіть із самої складної і заплутаної. Психологи радять працювати з дітьми таким чином, щоб вселити їм необхідність не відмовчуватися, а сміливо висловлювати свою особисту думку. Не варто боятися залишати свою зону комфорту і давати всім оточуючим можливість чути голос лідера, нехай навіть його мова буде спірною або неправильною.

В більшості  академій з лідерства ранок вихованців починається о шостій ранку і з фізпідготовки. Багато хто прагне виводити своїх підопічних в різні туристичні походи, де сучасні діти залишаються один на один з природою і своїми навичками. Сьогоднішній молоді без мобільних телефонів вкрай складно, і це змушує відкривати в собі нові якості. Також в таких академіях лідерства проводяться різні лекції на актуальні теми, підкріплюються вони обговоренням і виконанням вправ — ораторське мистецтво, можливість ведення дискусій на різні теми, вміння отримати увагу аудиторії, психотренінги, поведінка в конфліктних ситуаціях та інше.


Top