Відповіді на ЗНО з історії вже є !!!

Відповіді на ЗНО з історії вже є !!!

Тестування з історії України було проведено минулої п’ятниці, і ось вже вчора з’явилися правильні відповіді в мережі. Використовуючи їх, учасники тестування можуть визначити власний тестовий бал за виконання тесту.

Знімок

Слід зазначити, що частина тестів, а саме 30 перших завдань, будуть йти в залік державної атестації для кожного випускника з історії України. А ось вже підсумок по всіх цих питаннях тестування абітурієнт може використовувати для вступу до університетів нашої країни. Державна атестація має максимальну кількість оцінок — 47. Це кращий результат і відповідно оцінка буде переведена в 12 балів. А ось максимальна кількість, яка зможе отримати студент в цілому це 94 бали.

Випускники можуть самі підрахувати приблизно свій результат. Але ось уже реальні бали будуть доступні не пізніше 26 травня. До того ж буде приведено дві таблиці даних. Одна містить показники від 100 до 200 балів, а інша мати шкалу від 1 до 12. Перший пункт відповідно потрібен для подачі документів до вищих навчальних закладів, а другий вже перейде в школи, і там вчителі будуть вже виставляти отримані бали.

Як і в минулому році, на ЗНО 2016 є пороговий бал. Якщо абітурієнт не зможе його подолати, то його тест буде просто не зарахований, і можливість в цьому році вступити до обраного навчального закладу буде просто закрита.

Незважаючи на те, що відповіді тільки з’явилися в мережі, вже активно набирає обертів скандал з 28 питанням. Він відноситься вже до сучасних історичних моментів, де випускникам потрібно було виставити в правильній послідовності прийняття законодавчих актів Верховною Радою України. Випускники ж пояснюють своє невдоволення тим, що програма вивчення історії в школі складена і затверджена в 2014 році, і там немає розгляду законів, які були прийняті в 2015-16 роках. Тому давати на тестування такі питання, які не розглядаються в школі, і навіть не передбачаються до розгляду при особистій підготовці — просто абсурдно. А ось саме на цьому питанні більшість учнів просто втратили бали, так як ставили відповіді просто навмання. Поки що не можна з упевненістю сказати, чи будуть враховувати це питання під час підрахунку балів, але точно ясно, що в подальшому творцям тестів необхідно більш уважно знайомитися зі шкільною програмою, щоб не було таких проколів далі і оцінювання було максимально чесним і відкритим.


Top