Уроки по скайпу: особливості проведення

Уроки по скайпу: особливості проведення

У країнах Європи і США вже багато років існує практика дистанційного навчання. Воно має безліч переваг, саме тому уроки онлайн користуються там неймовірною популярністю. В Україні також зростає частка таких занять, однак поки багато викладачів і учні не усвідомлюють плюсів онлайн навчання, адже навіть не ознайомлені з особливостями його проведення.
Основна відмінність уроків онлайн від традиційних, де учень і викладач бачаться і працюють вживу, полягає в використанні комп’ютера. А також спеціального програмного забезпечення, зокрема скайпу. Саме тому дистанційне навчання вимагає від репетитора і його учня знання комп’ютерної грамотності, швидкісне інтернет-підключення та відеокамеру.
Важливість підготовки викладача
Від викладача уроки по скайпу вимагають особливої ​​підготовки. Він повинен не тільки володіти технологіями дистанційного навчання, а й враховувати особливості взаємодії зі своїм учнем на відстані. Адже, як показує практика, утримати увагу при роботі по скайпу набагато складніше, ніж на заняттях віч-на-віч. Саме тому репетитор онлайн повинен проводити уроки в захоплюючій формі і використовувати різні способи для утримання уваги.
Нівелювання відстаней
Ще однією і, напевно, однією з головних особливостей уроків з репетитором по Skype є нівелювання відстані між учнем і його викладачем. Такі заняття зручні як для дітей, так і для більш дорослих людей. До того ж, уроки можна проводити по будь-якої дисципліни і з будь-якою метою. По скайпу дуже зручно вивчати іноземні мови — викладач онлайн може бути навіть носієм мови, що живе в іншій країні. Також онлайн навчання ефективно при підготовці до здачі ЗНО, адже учень може вибрати самого досвідченого репетитора, не обмежуючись рамками свого населеного пункту.
Підсумовуючи, слід зазначити, що заняття, які проводить репетитор по скайпу, дуже зручні і вигідні. Як для учнів, так і для викладачів. При цьому, як показує практика, результати такого навчання ні в чому не поступаються результатам традиційних занять. Саме тому популярність дистанційних уроків зростає практично щодня.


Top