Українські ВНЗ в найбільшому світовому рейтингу!

Українські ВНЗ в найбільшому світовому рейтингу!

Цього року наша країна стала брати участь в створенні рейтингу QS, і тепер вона є однією з  60 країн всього світу, які ця програма визнає. Зараз триває поки тільки шостий випуск рейтингу, він порівняно молодий, але при цьому охоплює велику кількість дисциплін, що в свою чергу робить рейтинг найбільшим в світі.

WURartworkwow1

Серед загального успіху наших університетів в такому рейтингу, потрібно відзначити особливо Національну музичну академію імені П.І. Чайковського, що знаходиться в діапазоні 51-100, її предмет — виконавські види мистецтва. Слід зазначити, що наша консерваторія зараз стоїть безпосередньо в одному ряду з відомою Угорською музичною академією і Московською консерваторією.

Ну і звичайно своє визнання отримав популярний і знаменитий в нашій країні ВНЗ - Київський національний університет імені Тараса Шевченка. У рейтингу він у проміжку 301-400 по предмету «Математика».

Саме приєднання нашої країни до такого світового рейтингу говорить про те, що наша освіта перебуває на світовому рівні безпосередньо по одному або ж кільком предметам.

Як же складається сам рейтинг, і які показники на нього впливають? Необхідно відзначити, що в опитуванні та складі даних беру участь експерти з різних галузей знань. До того ж активно аналізуються дослідні роботи, витримки бібліографічних баз університетів. Такі дані дуже потрібні тим студентам, які вирішують вчитися закордоном і вибирають той навчальний заклад, де обрана наука викладається на найвищому рівні.

Так, Гарвардський університет і Массачусетський технологічний інститут займають перші позиції, так кожен має по 12 дисциплін з найкращими показниками. У виконавчих видах мистецтва лідирує Джульярдська школа, медсестринську справу найкраще викладають в Пенсильванському університеті. А ось вчити соціальну політику і адміністрування краще в Гарварді, в популярній Лондонській школі бізнесу або ж в Оксфордському університеті.

Можна зробити висновок, що в основному лідируючі позиції займають професійні навчальні заклади з двох країн — США і Великобританії. Але також простежується й інша тенденція — багато країн, які і так мають високий рівень освіти, намагаються піднімати свої позиції і розвиватися. У топі рейтингу знаходяться Австрія, Фінляндія, Бразилія, Китай, Швеція і Південна Африка.

Якщо ви маєте бажання навчатися у найкращих вузах світу, радимо вам звернутися до кваліфікованого репетитора, який допоможе вам вступити у вуз вашої мрії.


Top