ТОП 4 різнопланових книг для вашої бібліотеки

ТОП 4 різнопланових книг для вашої бібліотеки

Читання книг вважається досить хорошою звичкою, особливо якщо це якісна і пізнавальна література. І в кожної людини у своїй маленькій бібліотеці повинні бути різнопланові книги, які підійдуть під певний настрій або життєву ситуацію. Ми ж пропонуємо Вам підбірку таких унікальних творів.

read_book

1) Джулі Літкотт-Гаймс — «Як виховати дорослого». Кожна доросла людина зможе знайти тут щось цікаве для себе. Батьківська гіперопіка, на думку Джулі Літкотт-Гаймс, вже набула масштабів катастрофи. Сучасна молодь не готова найближчим часом взяти на себе відповідальність за долю країни. Більш того, вона не готова навіть відповідати за власне життя. На численних прикладах і багаторічних дослідженнях автор показує, що батькам, перш за все, потрібно не перевиховувати дітей, а змінюватися самим. На прикладі власної родини автор демонструє, як вирватися з лап надмірної опіки щодо власних дітей, і перестати поповнювати ряди «батьків-квочок».

2) «Маленька паризька книгарня». Ніна Джордж. Книга про те, як стати вільним від душевних мук, марних сподівань і туги за нездійсненним майбутнім. Цей роман змусить багатьох читачів зануритися в спогади про своє перше кохання, відчути ніжність, любов і легкий відтінок смутку за минулим почуттями.

3) «Соловей», Крістін Генна. Це життєстверджуюча і надзвичайно зворушлива історія, яка розгортається на тлі Другої світової війни під час нацистської окупації Франції. Дві сестри — Вьяна і Ізабель Моріак — були розділені часом і обставинами, які змусили кожну йти своїм шляхом. Одну — приєднатися до партизанського руху опору, іншу — ділити дах з ворогом і пережити нелюдські страждання заради порятунку власних дітей. Ця книга — відверта розповідь про Другу світову очима жінки, і її роль в цій війні, про материнство і про справжню сестринську любов, про відданість і, нарешті, перемогу.

4) «Звичайна подяка». Вільям Кент Крюгер. Це досить важка і глибока історія одного 13-річного хлопчика, яка сталася ще в 1961 році. Він був дуже безтурботним і впевненим у собі підлітком. Його батько був священиком, а мама працювала в хорі, і була дуже талановитою регентшею. Також у нього була сестра і молодший брат-школяр. Дії розгортаються влітку, і саме ці три місяці перетворюються на справжню жорстку школу виживання і дорослішання для підлітка. Адже навколо нього постійно трапляються трагічні смерті, при чому різного характеру — вбивство, аварія, нещасний випадок. Тут буде повний спектр людських почуттів — брехня, зрада, вірність, любов та інше…

Підібрати інші цікаві книги, а також більше дізнатися про класичних та сучасних письменників, вам допоможе репетитор з літератури, якого ви можете підібрати на нашому сайті.

 


Top