Статистика проведення ЗНО!

Статистика проведення ЗНО!

Перше тестування, яке пройшло 5 травня, було з української мови та літератури. Але як завжди, не могло пройти все гладко. Напередодні цього важливого дня в життя кожного випускника, абітурієнти просто не могли розпечатати своє запрошення-перепустку. Але ж без неї неможливо потрапити на тестування. Як пояснює цю ситуацію Український центр оцінювання якості освіти, проблема виникла тільки в наслідок перевантаження сервера. Так як випускники масово стали роздруковувати своє запрошення саме в останній день, і сервер просто не був розрахований на таке велике навантаження. Але все вдалося вирішити, і було прийнято рішення не враховувати запрошення як пропуск до тестування. На ЗНО допускали при наявності паспорта та сертифіката, а ось пропуск дозволяв поліпшити процедуру перевірки, проте 5 травня вирішили зробити такий виняток.

5642066be82fb

Але при цьому слід зазначити, що на перепустці вказують дані, де, коли і в який час буде проводитися тестування для конкретної людини, з огляду на її місце проживання. Тому за такою інформацією випускникам довелося звертатися до відповідних регіональних центрів оцінювання освіти.

Що стосується статистики, то явка абітурієнтів на тестування з української мови склала 95,7%, а ось 0,03% були просто не допущені до здачі. Причиною цього було запізнення, або ж відсутність усіх необхідних для допуску документів. Відзначимо, що в минулому році явка на такий же тест склала 95,4% випускників. Цей тест є обов’язковим для всіх, тому така висока явка цілком очікувана.

Серед казусів тестування також можна відзначити випадок в Ужгороді. Там у відділення поліції надійшов виклик про те, що приміщення, де випускники пишуть тестування, замінували. Поліція швидко відреагувала, всіх людей вивели, кілька годин обшукували закладу з собаками і нічого не знайшли. За цим фактом зараз вже проводитися розслідування.

ЗНО з історії України та математики вже пройшло, на черзі іноземні мови — російська 3 червня, іспанська — 6, 7 англійська, 8 — німецька і заключна французька 9 червня.


Top