Плюси і мінуси репетиторства онлайн

Плюси і мінуси репетиторства онлайн

Активний розвиток інтернет-технологій дав репетиторам безліч можливостей для удосконалення процесу навчання. Перш за все, мова йде про дистанційне проведення уроків. Такий формат з дня на день стає все більш затребуваним серед учнів, саме тому все більше репетиторів починають проводити уроки по скайпу.
Переваги онлайн уроків
Однією з основних переваг дистанційних уроків з репетитором є їх більш низька ціна, ніж традиційних занять. Особливо важливо це для батьків з невеликим доходом — з викладачем онлайн вони зможуть провести, наприклад, уроки по двох дисциплінах, замість однієї з репетитором віч-на-віч.
Другий плюс — це економія часу і, разом з цим, сил. Адже ні учневі, ні викладачеві не потрібно витрачати час на шлях до місця занять і назад. Крім того, дистанційне навчання дозволяє вибирати репетитора незалежно від місця його проживання — адже при зв’язку через комп’ютер будь-які відстані не грають ролі.
Третьою важливою перевагою онлайн-занять є можливість учня і викладача складати зручний графік роботи і інтенсивність проведення занять. А також учень може записати проведений урок, що дозволяє повторювати пройдений матеріал в будь-який час.
Недоліки дистанційного навчання
Однак заняття, які проводить репетитор онлайн, мають також і ряд недоліків. Перший серед них — складнощі при оплаті. По-перше, щоб заплатити за проведене заняття, учневі і репетитору необхідно користуватися інтернет-банкінгом. А, по-друге, існує ймовірність потрапити на непорядну людину. Як вчителя, який взяв передоплату і відмовився провести заняття, так і учня, котрий не заплатив після уроку.
Ще один недолік — це низький контроль над роботою учня. При уроках віч-на-віч викладач бачить, як просувається виконання тих чи інших завдань, відразу ж має можливість вказати учневі на помилки і виправити їх. Що при онлайн уроках зробити проблематично.
Втім, переваг такого виду занять набагато більше. Тому поступово на уроки онлайн зростає попит від учнів, так і пропозиція від кваліфікованих викладачів.


Top