Оцінити свої знання можна за 129 гривень

Оцінити свої знання можна за 129 гривень

Регіональні підрозділи УЦОЯО вже опублікували на своїх сайтах інформацію про вартість пробного ЗНО 2017. Вона буде єдиною для всіх предметів і складе 129 грн.
Нагадаємо, що пробне ЗНО дасть абітурієнтам можливість познайомитися з процедурою і технологіями оцінювання. Учні виконають завдання, які максимально наближені за складністю і змістом до матеріалів основної ЗНО сесії.

Зверніть увагу!

Регіональні центри оцінювання якості освіти нагадують абітурієнтам та батькам, що всі бажаючі здати пробне ЗНО 2017 обов’язково повинні пройти стандартну реєстрацію. Її терміни залишаються незмінними: від 10 до 31 січня нового року. Щоб залишити заявку на пробне ЗНО можна знайти на веб регіонального центру оцінювання освіти у вашій області.

Коли Відбудеться?

Тренувальне ЗНО з предмету Українська мова і література Відбудеться 1 квітня. Рівно через сім днів, 8 квітня школярів протестують на знання англійської, французької, німецької та російської мов. В цей же день пройдуть тести з географії, біології, предметів фізико-математичного циклу.
Таким чином у абітурієнтів буде можливість здати два предмета: українську словесність (література і мова) і будь-який з предметів за вибором (мова, точна наука чи дисципліна природознавчого циклу).
Після реєстрації всі учасники обов’язково отримають письмове запрошення на тестування, в якому буде вказано час і місце потрібного пункту тестування. Вже безпосередньо в аудиторії учням видадуть тестові зошити. У них будуть, поля для відповідей, тексти завдань і схема підрахунку балів. Так що головне, про що варто подбати учасникам це знання, посвідчення особи і запрошення при собі.

Важливо!

Результати, які учасники отримають на пробному тестуванні, не передаються в інші установи, і не використовуються для оцінки роботи шкіл і самих учнів.


Top