Хочете вивчити китайську мову - тоді...

Хочете вивчити китайську мову — тоді дотримуйтесь порад!

Коли людина приймає таке рішення, як вивчення іноземної мови, то в основному на це є ряд вагомих причин, а не тільки одне бажання. Тим більше, якщо мова йде про такі складні і незрозумілі для слов’янських народів мови, як китайська, арабська, японська тощо. Тому до процесу навчання потрібно підійти вкрай уважно. І засновувати свій підхід до навчання виключно на пріоритетах.

660x475_1_8b6c70ae0aa9fc0fb8a962d984e194c3@660x475_0xd42ee437_5767580731442592239

Якщо потрібно вивчити китайську для своєї роботи, то слід йти в університет, де протягом п’яти років, крім інших предметів, буде вивчатися ця мова, а також буде можливість потрапити на стажування і потім в аспірантуру. Після такого процесу навчання людина повністю готова для того, щоб працювати з носіями мови. Серед плюсів такого навчання слід відзначити глибоке пізнання предмета, і можливість побувати в Японії. Але з іншого боку стільки часу, тим більше, якщо це вже друга вища освіта, витратити може далеко не кожен. Тому краще підбирати такий університет, де є можливість отримати відразу дві спеціальності — наприклад, вивчення міжнародної економіки з ухилом на вивчення китайської мови.

Якщо вже є робота, життя б’є ключем, але для підвищення або для створення нових партнерських відносин потрібні знання китайської, то в цьому випадку тільки інтенсивні курси можуть допомогти. Багато компаній активно пропонують такі послуги, тим більше що групи набираються в залежності від знань людей, тому є вивчення китайської з нуля, з початкового рівня і так далі. Такі заняття можуть проходити після роботи, вечорами, і навіть у вихідні дні. Але багато фахівців не рекомендують витрачати свої вихідні на вивчення такого предмета. Краще залишити їх для повноцінного відпочинку, або ж просто самостійно повторити вивчений матеріал вже вдома.

У такому процесі навчання якість залежить від витраченого часу. Єдиним мінусом можна вважати те, що на сьогоднішній день безпосередньо в нашій країні досить складно знайти дійсно хороші і якісні курси саме з китайської мови.

Якщо ж є бажання вивчити таку мову для ведення переговорів, ділової переписки з бізнес-партнерами, то вам допоможе професійний викладач китайської мови, з досвідом спілкування з носіями, і знаннями бізнес-китайської.


Top