Якісні курси англійської - як це визначити?

Якісні курси англійської — як це визначити?

Зараз в інтернеті існує величезна кількість різноманітних пропозицій від мовних курсів. І не всі з них, навіть найдорожчі, обов’язково будуть якісними і ефективними. Щоб зробити правильний вибір і піти за знаннями до справжніх професіоналів, незалежні експерти виділили кілька аспектів, які характеризують самі курси:

eng1

1) Офіційні документи. Записуючись на курси потрібно обов’язково переконатися в тому, що організація має ліцензію на навчання іноземної мови. Сьогодні такі документи не вважаються обов’язковими, але їх наявність свідчить про рівень відповідальності школи перед своїми учнями. Це вкрай важливо для тих людей, які готуються до здачі іспитів TOEFL або IELTS;

2) Викладацький колектив. Найкраще, якщо на курсах буде вести предмет працівник вищого навчального закладу або міжнародної школи. Адже саме від педагога залежить ефективне навчання, правильний підхід, засвоєння розмовної мови та інше. Також важливо, щоб викладачі регулярно вдосконалювали свої знання, проходили курси підвищення кваліфікації.

3) Відкрите заняття. Деякі школи залучають своїх клієнтів саме завдяки безкоштовним відкритим урокам. Саме це говорить про те, що такі заклади працюють прозоро і відповідально. Майбутній учень отримує можливість оцінити професійність педагогів, їх підхід до навчання, і відповідно протестувати власне свій рівень знань;

4) Навчальна програма. Перед записом на курси дуже важливо з’ясувати план навчання і календарні терміни. Якщо ж учню потрібні знання з конкретної тематики, то необхідно вивчити всі тонкощі такого навчання. Тривалість може бути різною, тому потрібно буде підлаштовуватися під графік. А це не завжди зручно, тим більше дорослим працюючим людям.

Такі характеристики дозволять з легкістю знайти якісні та ефективні курси англійської мови. Фактори типу близькість до будинку, низька ціна, великі обіцянки, не повинні стояти на першому місці при виборі. Рішення має бути виваженим, обдуманим. Тільки тоді гроші будуть спрямовані в потрібне русло, а курси принесуть дійсно користь. А якщо ж ви віддаєте перевагу заняттям наодинці з викладачем — радимо звернутися за допомогою до кваліфікованого репетитора з англійської мови.


Top