Як правильно вивчати англійську дітям дошкільного...

Як правильно вивчати англійську дітям дошкільного віку?

Дітям, які ще не ходять до школи, турботливі батьки намагаються знайти репетитора з англійської в Київ. Така позиція, безумовно, правильна. Іноземна мова потрібна в сучасному світі, як і рідна мова. Ось тільки не варто забувати, що діти — це в першу чергу діти, як би банально це не звучало, і вони не здатні довго сидіти на одному місці і гризти граніт науки. Щоб остаточно не відбити у дитини інтерес до навчання, запаси якого мінімальні в такому маленькому віці, потрібно знати у всьому міру, а також правильно подавати матеріал.

На допомогу приходять спеціальні школи і гуртки, на яких діти, граючись, вивчають свої перші фрази англійською. Репетитор англійської в Києві також хороший варіант, але тільки в тому випадку, якщо педагог уміє і знає, як зацікавити дитину.

Існують основні, золоті правила викладання англійської маленьким діткам:

• Ніякого примусу. Діти повинні самі хотіти вивчати англійську, завдання батьків або вчителів — викликати у них інтерес і добровільне бажання до уроків. Все має відбуватися в ігровій формі, ніякої офіційності і строгості. Залиште все це до студентських років.

• Мотивація. Тільки дорослі можуть свідомо робити будь-що, знаючи, що це їм стане в нагоді. Пояснити дитині той факт, що зараз деякі роботодавці вимагають навіть від продавців знання англійської — нереально. Кращою мотивацією для діток стане весело проведений час. Перетворіть заняття в дозвілля, і все стане на свої місця.

• Відчуття комфорту. Простежте за тим, щоб ваш син або дочка відчували себе комфортно на заняттях, а репетитор англійської в Києві подобався дитині і викликав бажання проводити з ним 30-60хв. занять. Це також стосується груп. Повинна бути дружня, тепла атмосфера для гарантії успішних занять.


Top