Вступна компанія 2017 Перша інформація

Вступна компанія 2017 Перша інформація

Згідно з першими даними, отриманими в ході робочої групи з питань удосконалення правил прийому на 2017год, особливих змін очікувати не варто, але все ж є ряд нововведень. По-перше, скоротиться вибір вузів. Тепер абітурієнти мають право подавати всього 7 заяв на 3 спеціальності. Це пояснюється бажанням МОН направити школяра в одне русло і сприяти більш обдуманому вибору майбутньої професії. Передбачається, що зупинятися на певному ВУЗі потрібно заздалегідь.

Для вступу абітурієнту потрібно здати мінімум 3, максимум 4 предмети. Перший обов’язковий для всіх — це українська мова; другий — математика або історія України; третій — на вибір: хімія, фізика, біологія, іноземні мови, географія. З огляду на те, що держава буде заохочувати технічні спеціальності, можна припустити більшу кількість бюджетних місць на відповідні факультети. Тому радимо звернути увагу на цей факт. Нехай репетитор з хімії в Києві допоможе вам набрати високі бали. Передбачається, що в наступному році випускники з АРК і Донбасу будуть надходити за окремими квотами. Крім того, особливості при вступі матимуть діти-сироти, учасники АТО, інваліди. Випускникам бажано вже зараз почати підготовку до майбутнього написання тесту.

Якщо ви не впевнені в своїх силах, найкращим виходом будуть додаткові заняття, які може дати вам, наприклад, репетитор з хімії в Києві. Реєстрація документів буде традиційно проходити в онлайн-кабінетах. Завантажити туди всю інформацію потрібно з 29 червня по 25 липня. Прийом заяв здійснюється до 26 червня. Конкурси проводитимуться 17-26 червня, іспити 21-16 липня. Претенденти на бюджет дізнаються списки до 15 серпня, а зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб відбуватиметься до 18 серпня. Список пільговиків буде надано до 28 серпня. Нагадуємо, що кожен рік конкурс досить високий. Завбачливі батьки вже зараз шукають можливість, щоб репетитор хімії в Києві або по іншому предмету допоміг дитині підготуватися краще.

Top