Шелест Оксана Анатоліївна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  17.07.2019
   Наталия

  Рекомендовать не можем, занимались не долго так как репетитор не смогла заинтересовать ребёнка предметом, может быть просто не сошлись.

  28.02.2019
   Арина

  Преподаватель мне понравился, оцениваю примерно на 4, так как я убедилась, что она хорошо знает структуру языка и может качественно объяснить, но мне не хватило конкретного описания грамматики. Мне нужно было, чтобы преподаватель разложил структуру немецкого языка по полочкам и дал мне грамматическую таблицу, на которую я могла бы опираться в своей речи. Общий язык нашли быстро и легко.

  15.05.2018
   Антонина

  В целом, неплохо. Но все-таки преподавателю роднее ее язык — немецкий. Занимались недолго (изменились мои планы)

  02.04.2018
   Софія

  Не сподобались заняття…

  28.07.2017
   Ігор(німецька мова)
  Оксана Анатоліївна чудовий викладач.Матеріал пояснює відмінно, дає тільки саму потрібну і корисну інформацію! Про неї у мене тільки позитивні відгуки. Рекомендую.
  24.07.2017
   Сергій
  Я доросла людина, мені потрібно було поліпшити рівень володіння німецькою та англійською мовами. Оксана Анатоліївна працює тільки на результат, доступно пояснює, не шкодує часу для повторення. У мене тільки хороше враження про викладача. Рекомендую!
  20.07.2017
   Богдан
  Відмінний викладач англійської мови. Пояснює зрозуміло і цікаво. Свою роботу Оксана Анатоліївна виконує сумлінно і результативно. Сміливо всім рекомендую!!!
  13.07.2017
   Інна, Я дуже задоволена викладачем. Уроки проходять цікаво, вміє доступно донести матеріал. Рекомендую.

  Я очень довольна преподавателем. Уроки проходят интересно, умеет доступно донести материал. Рекомендую.

  29.05.2017
   Дарина
  Чудовий викладач! Я дуже задоволена, все чітко і дохідливо пояснює. Багато уваги приділяється вимові. Мені подобається. Рекомендую.
  09.03.2017
   Данило
  Оксана Анатоліївна чудовий викладач. Вивчення мови з нею йде дуже легко. Інформація дуже швидко запам'ятовується. Займатися з нею одне задоволення.
  09.03.2017
   Данило
  Оксана Анатоліївна - прекрасний викладач! Всі уроки проходять на найвищому рівні і в позитивній обстановці. Викладання матеріалу доступне і зрозуміле, вже після пари занять я відчув значний результат.
  03.03.2017
   Олександр
  найкращий викладач. За короткий проміжок підтягла і вдосконалила свої знання. І я здав іспит з німецької мови на рівень B1.
  17.12.2016
   Роман
  Спасибі велике за репетитора. Я є студентом 3 курсу вищого навчального закладу,деякий час хворів,Оксана Анатоліївна допомогла мені підтягнути німецьку мову. Наші заняття проходили по скайпу. Мені дуже сподобалося.Мета досягнута.
  20.05.2016
   Роман
  Я рада, що звернулася в вашу компанію і ви знайшли нам такого чудового педагога! Нам сподобалася Оксана Анатоліївна і як людина, і як професіонал своєї справи. Педагог допоміг розвинути розмовну мову з англійської, пояснював усе доступно.
  13.11.2015
   Dmitriy
  Заняття з Оксаною Анатоліївною було давно і не багато. Нічого поганого сказати не можу.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top