Шелест Оксана Анатоліївна


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  28.02.2019
   Арина

  Преподаватель мне понравился, оцениваю примерно на 4, так как я убедилась, что она хорошо знает структуру языка и может качественно объяснить, но мне не хватило конкретного описания грамматики. Мне нужно было, чтобы преподаватель разложил структуру немецкого языка по полочкам и дал мне грамматическую таблицу, на которую я могла бы опираться в своей речи. Общий язык нашли быстро и легко.

  15.05.2018
   Антонина

  В целом, неплохо. Но все-таки преподавателю роднее ее язык — немецкий. Занимались недолго (изменились мои планы)

  02.04.2018
   Софія

  Не сподобались заняття…

  28.07.2017
   Ігор(німецька мова)
  Оксана Анатоліївна чудовий викладач.Матеріал пояснює відмінно, дає тільки саму потрібну і корисну інформацію! Про неї у мене тільки позитивні відгуки. Рекомендую.
  24.07.2017
   Сергій
  Я доросла людина, мені потрібно було поліпшити рівень володіння німецькою та англійською мовами. Оксана Анатоліївна працює тільки на результат, доступно пояснює, не шкодує часу для повторення. У мене тільки хороше враження про викладача. Рекомендую!
  20.07.2017
   Богдан
  Відмінний викладач англійської мови. Пояснює зрозуміло і цікаво. Свою роботу Оксана Анатоліївна виконує сумлінно і результативно. Сміливо всім рекомендую!!!
  13.07.2017
   Інна, Я дуже задоволена викладачем. Уроки проходять цікаво, вміє доступно донести матеріал. Рекомендую.

  Я очень довольна преподавателем. Уроки проходят интересно, умеет доступно донести материал. Рекомендую.

  29.05.2017
   Дарина
  Чудовий викладач! Я дуже задоволена, все чітко і дохідливо пояснює. Багато уваги приділяється вимові. Мені подобається. Рекомендую.
  09.03.2017
   Данило
  Оксана Анатоліївна чудовий викладач. Вивчення мови з нею йде дуже легко. Інформація дуже швидко запам'ятовується. Займатися з нею одне задоволення.
  09.03.2017
   Данило
  Оксана Анатоліївна - прекрасний викладач! Всі уроки проходять на найвищому рівні і в позитивній обстановці. Викладання матеріалу доступне і зрозуміле, вже після пари занять я відчув значний результат.
  03.03.2017
   Олександр
  найкращий викладач. За короткий проміжок підтягла і вдосконалила свої знання. І я здав іспит з німецької мови на рівень B1.
  17.12.2016
   Роман
  Спасибі велике за репетитора. Я є студентом 3 курсу вищого навчального закладу,деякий час хворів,Оксана Анатоліївна допомогла мені підтягнути німецьку мову. Наші заняття проходили по скайпу. Мені дуже сподобалося.Мета досягнута.
  20.05.2016
   Роман
  Я рада, що звернулася в вашу компанію і ви знайшли нам такого чудового педагога! Нам сподобалася Оксана Анатоліївна і як людина, і як професіонал своєї справи. Педагог допоміг розвинути розмовну мову з англійської, пояснював усе доступно.
  13.11.2015
   Dmitriy
  Заняття з Оксаною Анатоліївною було давно і не багато. Нічого поганого сказати не можу.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top