Репетитор вищої математики в Дніпропетровську

Освоїти курс вищої математики без сторонньої допомоги здатний далеко не кожен. Адже вища математика — одна з найскладніших дисциплін, наявних в арсеналі науки. При цьому її значення для людства важко переоцінити. Саме методи вищої математики дозволили Ейнштейну відкрити теорію відносності, а вам — користуватися мобільним телефоном. Завдяки вищій математиці сьогодні існує інтернет, а в ньому — наш сайт repetitor.org.ua, де представлені кращі репетитори з вищої математики в Дніпропетровську.

Отже, для успішного освоєння цієї найважливішої наукової дисципліни вам напевно знадобляться індивідуальні уроки. Наступним вашим кроком має бути ретельний вибір викладача. І ви можете зробити це прямо зараз.

Якщо ваші діти ще не студенти, а тільки почали вивчення цього розділу математики в рамках програми старших класів, але ви вже не уявляєте, як допомогти їм «робити уроки» — в цьому випадку також прийде на допомогу наш досвідчений педагог.

Про що вам турбуватися не доведеться — так це про те, чи знайдеться відповідний саме вам репетитор з вищої математики Дніпропетровську. Викладачі, що працюють на нашому сайті, зуміють вирішити будь-яке ваше завдання- хочете ви почати освоєння вищої математики «з нуля», ліквідувати невеликі прогалини в своїх знаннях з предмету, або підготуватися до здачі контрольної.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 9 викладачів вищої математики, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 8471

Робота вчителем математики в класах з поглибленим вивченням математики -7 років Робота в багатопрофільному ліцеї - 2 роки Робота методистом та заступником директора з науково-методичному центрі - 2 роки Робота викладачем в коледжі - 5 років


25 років


Робота асистентом на кафедрі вищої математики УДХТУ, 1999-2001рр., асистент кафедри математики Української академії банківської справи (заочний філія), 2002-2003рр., вчитель інформатики та математики в СШ 26, 2005-2006рр. Дуже легко і доступно пояснюю,...08.12.2008 – н. в. приватний підприємець - виявлення та усунення прогалин у знаннях з математики(алгебра і геометрія) учнів 6-11 класів. - підготовка до ЗНО (зовнішнього незалежного тестування) з математики. - підготовка до випускних іспитів (9...


Репетиторський стаж з 2005 року. Викладацький стаж з 2009 року. В даний час працюю вчителем математики і фізики в навчальному центрі. Головним результатом діяльності є високий відсоток учнів, що надходять у провідні Вузи України на бюджетне відділення.


16Викладацький стаж складає 8 років. 5 років викладав у репетиторському центрі "Логос", після відходу з центру займався приватним викладанням по скайпу. Один семестр викладав вищу математику в ДНУ ім О. Гончара.

Top