Репетитор з української мови. Підготовка до ЗНО

Українська мова — обов’язковий предмет ЗНО. Так що навіть якщо ваша дитина хоче поступати на технічну спеціальність, цей іспит для нього не минути. Буде прикро, якщо оцінка з мови не дасть можливості вступити на настільки бажану спеціальність.

Щоб підготовка до ЗНО з української мови пройшла успішно, слід скористатися послугами репетитора. Ми допоможемо знайти відповідного фахівця.

У цьому розділі ми розкриємо тонкощі вибору репетитора. Репетиторством займаються різні люди, з різним рівнем знань. Це може бути студент початкових курсів або інститутський викладач. Вам не потрібен ні перший, ні другий. Вибирайте шкільного вчителя, який має достатній досвід роботи і знає, як підготувати школярів до ЗНО.

У студентів може не бути достатнього рівня знань, у них немає досвіду викладацької діяльності. Звернутися до студента коштує в тому випадку, якщо необхідно підвищити рівень знань. Студенти беруть оплату нижче, але і рівень підготовки у них невисокий.

Професор є хорошим фахівцем, але, і бере він чимало. До того ж професор може вдаритися в тонкощі мови, ускладнити процес. Шкільний викладач знає, що потрібно для підготовки до іспиту.

Хороший репетитор повинен бути кваліфікованим фахівцем. Добре якщо це буде педагог зі стажем роботи.

Спеціаліст перевірить ваш рівень. Далі, виходячи з ваших знань, складе програму.

Послуги репетитора української мови з підготовки до ЗНО на цьому не закінчуються. Хороший педагог стане дитині справжнім наставником, який допоможе йому підготуватися морально, стане справжнім другом, відповість на питання, які дитина не задасть батькам.

Вибираючи репетитора для підготовки до ЗНО, звертайте увагу на місце проживання. Якщо педагог проводить уроки на дому, не слід вибирати фахівця, який проживає далеко, півторагодинна поїздка з пересадками лише вб’є у дитини потяг до української мови. Відвідування репетитора для нього перетвориться в неприємну процедуру.

Завдяки наявності спеціального вікна для пошуку, ви зможете за лічені хвилини з сотень кандидатів відібрати саме того, який відповідає вашим критеріям.

Українська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 16 викладачів по української мови. Всього репетиторів в базі: 8471

Я засновниця репетиторського центру. Ми пропонуємо якісну підготовку до ЗНО та ДПА, а також допомагаємо учням усунути "прогалини" за шкільною програмою.


Стаж - 17 років, працювати у школі почала ще студенткою. До кожного учня використовую індивідуальний підхід.


7


19 років
Досвід викладання – з 2010 по 2014 рік - вчитель української мови та літератури в школі, соціальний педагог в школі. Досвід репетиторства – з 2008 року по наст. час. - Індивідуальні та групові заняття з української мови та літератури в Києві для учнів...


6 років працювала у гімназії, 10 - в училищі. Останнім часом як репетитор працюю дистанційно (скайп, віртуальна кімната). Є досвід і позитивні відгуки від учнів. Уроки будую так, що учень є активним учасником навчального процесу. Для підвищення мотивації до...


У 2006-2007 рр. працювала вчителем української мови в ЗОШ № 147. Протягом останніх 7 років працюю викладачем української мови та літератури в КНТЕУ, також 5 років викладаю на підготовчому відділенні цього університету. Для підготовчого відділення КНТЕУ...


Приватний репетитор з 2014року. Індивідуальний підхід до кожного учня. Можу підготувати до співбесіди на "Карту поляка"


26 років У 1981-84 рр. роб., з 1984 викл. в технікумі рос. мову та літ-ру, з 1997 по 2007 - укр. м. і літ-у. Маю друковані статті в журналах "Дивослово", "Українська мова і література в школі", "Все для вчителя" та ін. Маю свою...


5 років викладацького стажу


Досвід роботи у навчальних закладах різного типу (загальноосвітня школа, коледж, ліцей, інститут). Останнім часом працювала на кафедрі української філології старшим викладачем. Маю апробовану систему підготовки до ЗНО в очній формі та через Скайп із...


18 років


Викладач Київського університету ім. Б.Грінченка, Викладацький стаж 23 роки, досвід роботи в школі, на підготовчих курсах для вступників, курсах підготовки до ЗНО, вузі (філологічний факультет, кафедра української філології). Великий досвід репетитора з...


Англійська мова - 5 років Німецька мова - 5 років Французька мова - 4 роки Польська мова - 2 роки

Top