Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів української мови, Запоріжжя. Всього репетиторів в базі: 8460

Вчитель вищої категорії, Вчитель - методист.

В школі працюю з 1993 року, займаюся репетиторством з 1999 року.З 2014 року працюю в профільних класах (українська філологія).Репетиторством займаюсь четвертий рік працюю у школі, на жаль, поки що не по спеціальності.


9 років працюю в місцевому вузі (коледж, інститут). Багато часу на заняттях виділяємо на підготовку до ЗНО.


24 роки

Стаж - 1 рік роботи репетитором. Доступно пояснюю матеріал, використовую особисто перевірені методики швидкого і легкого вивчення.


12 повних років17Маю хороший досвід індивідуальних занять з української мови та літератури. Індивідуальний підхід до кожного учня.. Легко знаходжу спільну мову з дітьми і підлітками. Підтримка успішності в школі. Допомога в засвоєнні пропущеного та поточного матеріалу,...


Репетитор права 4 роки, репетитор української мови 3 роки. Сучасні підходи до навчання, індивідуальна програма для кожного учня. Публікації робіт в наукових журналах і вісниках.


Двадцять


6 років працювала у гімназії, 10 - в училищі. Останнім часом як репетитор працюю дистанційно (скайп, віртуальна кімната). Є досвід і позитивні відгуки від учнів. Уроки будую так, що учень є активним учасником навчального процесу. Для підвищення мотивації до...

Top