Довірте підготовку до ЗНО репетиторові української мови по скайпу! З нами можна швидко і якісно вивчити предмет, отримати високу оцінку на тестуванні і вступити в бажаний ВНЗ!

Українська мова є єдиною обов’язковим предметом для здачі ЗНО. Кожен випускник повинен ретельно підготуватися, адже не набір мінімальної кількості балів просто анулює можливості надходження в будь-який вищий навчальний заклад країни. В основному, тих знань, які дають вчителі в школах може бути досить, щоб успішно пройти тестування. Але є також і такі учні, яким потрібно мати глибокі пізнання, щоб отримати шанс на навчання у вищому навчальному закладі на повному державному забезпеченні.

Допомогти в цьому можуть тільки індивідуальні заняття з репетитором. Зараз часто стали пропонуватися послуги викладача української мови по скайпу. Проходити повз такої пропозиції не варто, так як це реальна можливість отримати якісні уроки від найкращих фахівців нашої країни. Знайти їх можна на різних Інтернет-ресурсах, на нашому сайті. Репетитор української мови через Skype — це відмінний варіант швидко і якісно підготуватися до здачі тестування.

Нові технології — нові можливості!


Навчання за допомогою інтернет можливостей з кожним роком стає все популярнішим. Послуги викладача української мови по скайпу потрібні багатьом випускникам, школярам і навіть дорослим людям. А все це завдяки головних перевагам такого вивчення:

  1. Індивідуальний підхід. Кожен клієнт приватного викладача отримує свою методику навчання. Це дозволяє максимально раціоналізувати процес, давати знання в потрібному обсязі і напрямку. Також створюється індивідуальний графік проведення уроків, який зручний як вчителю, так і учню;
  2. Гнучкість процесу. Працюючи онлайн немає необхідності відвідувати навчальні заклади, витрачати час і сили на дорогу;
  3. Економія. Вартість навчання української мови по скайпу в рази менше індивідуальних занять з приїздом репетитора додому;
  4. Інтерактивність. За допомогою скайпу можна знайти реального викладача, який має бажаний рівень знань і кваліфікацію. І його місце розташування на це абсолютно не впливає.


Всі ці плюси зробили послуги репетиторів онлайн популярними і навіть здобули попит. Щоб остаточно переконатися в тому, що такий спосіб вивчення дійсно ефективний, можна прочитати відгуки про кожного педагога і його заняття через skype з іншими учнями.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по скайпу. Всього репетиторів в базі: 8471

Викладач Київського університету ім. Б.Грінченка, Викладацький стаж 23 роки, досвід роботи в школі, на підготовчих курсах для вступників, курсах підготовки до ЗНО, вузі (філологічний факультет, кафедра української філології). Великий досвід репетитора з...


18 років


Досвід роботи у навчальних закладах різного типу (загальноосвітня школа, коледж, ліцей, інститут). Останнім часом працювала на кафедрі української філології старшим викладачем. Маю апробовану систему підготовки до ЗНО в очній формі та через Скайп із...


5 років викладацького стажу


Приватний репетитор з 2014року. Індивідуальний підхід до кожного учня. Можу підготувати до співбесіди на "Карту поляка"


6 років працювала у гімназії, 10 - в училищі. Останнім часом як репетитор працюю дистанційно (скайп, віртуальна кімната). Є досвід і позитивні відгуки від учнів. Уроки будую так, що учень є активним учасником навчального процесу. Для підвищення мотивації до...


Допомагаю вести групу продовженого дня у школі №119. Працюю з різними дітьми, незалежно від початкового рівня знань. Знання англійської присутні, проведення занять з маленькими дітьми - в ігровій формі, з дидактичними і логічними завданнями. Володіння...


Досвід викладання – з 2010 по 2014 рік - вчитель української мови та літератури в школі, соціальний педагог в школі. Досвід репетиторства – з 2008 року по наст. час. - Індивідуальні та групові заняття з української мови та літератури в Києві для учнів...Стаж - 17 років, працювати у школі почала ще студенткою. До кожного учня використовую індивідуальний підхід.


5 років шкільний уситель і 5 років викладач Вузу. Зараз астный викладач із власною методикою, що враховує вікові особливості, специфіку вашої дитини.


Приватний викладач


Доцент кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Київського університету ім. Б. Грінченка. Викладацький стаж у вищих навчальних закладах - 14 років. Викладала на підготовчих курсах до ЗНО.


Викладацький стаж - 5 рокiв. Є досвід роботи з учнями-iноземцями, які важко сприймають українську мову. Готую до ЗНО, допоможу з домашніми завданнями. Розробляю iнткрактивнi уроки з мови та лiтератури.


Top