Район , Львів


Репетитори з Української мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район , Львів. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Української мови, Львів, район , в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 9 викладачів української мови, Львів. Всього репетиторів в базі: 8445

Маю стаж роботи в школі 2 роки, стаж роботи репетитором-6 років. В роботі застосовую індивідуальний підхід до кожного учня. Готую до ЗНО та ДПА.


Викладацький стаж становить один рік: готував влітку перед школою учнів молодших класів і готував до здачі ЗНО з хімії та біології)


З листопада по грудень 2018 року проходила педагогічну практику у СЗШ №44 ім. Тараса Шевченка, де проводила уроки української мови та літератури учням середніх класів.


7лет
Займалася репетитором англійської мови приблизно 1 рік, дитині 10 років. Дуже добре готую до іспитів з історії України. Можу готувати до іспиту з української мови та літератури, а також світової літератури.


Викладацькою діяльністю займаюся понад 20 років (українська мова та література, українознавство, зарубіжна література) у СЗШ м. Львова та Львівщини, у тому числі допомагаю виконувати домашні завдання, підготовка до ДПА, ЗНО тощо. Надаю перевагу заняттям по...

Top