Район Галицький, Львів


Репетитори з Української мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Галицький, Львів. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Української мови, Львів, район Галицький, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр
Підготовка до ЗНО в інших містах

Показано 9 викладачів української мови, Львів. Всього репетиторів в базі: 7991

Викладацький стаж становить один рік: готував влітку перед школою учнів молодших класів і готував до здачі ЗНО з хімії та біології)


7лет


Школа - вчитель початкових класів, вчитель географії - з 2015р. по 2018р. Під час занять надаю перевагу практичним і наочним методам,хоча словесні не менш важливі, викристовую іннноваційні технології.

Викладаю вже 4 рік, мала досвід з багатьма учнями. Принципи моєї роботи: 1. Орієнтація на індивідуальність кожного учня. 2. Авторська технологія викладання (застосовую аудіо- та відеоматеріали, картки для вивчення правил, пам'ять тіла). 3. Пояснюю просто,...Займалася репетитором англійської мови приблизно 1 рік, дитині 10 років. Дуже добре готую до іспитів з історії України. Можу готувати до іспиту з української мови та літератури, а також світової літератури.Викладацькою діяльністю займаюся понад 20 років (українська мова та література, українознавство, зарубіжна література) у СЗШ м. Львова та Львівщини, у тому числі допомагаю виконувати домашні завдання, підготовка до ДПА, ЗНО тощо. Надаю перевагу заняттям по...

Top