Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів української мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 8460

Для мене заняття - це в першу чергу НАСОЛОДА. А потім вже готуємось до вступу, ЗНО чи іспиту. Акцент робитиму на так зване інтердисциплінарне знання: що, де, коли, як було у навколосвіті в тій чи інший момент. Що люди на тій годину уявляли, у що і кому...


Досвід репетиторської діяльності - 3 роки Можу знайти спільну мову з дітьми будь-якого віку, зацікавити предметом. За роки діяльності усі учні та батьки були задоволені результатами.


Викладав українську мову та літературу в гімназії імені М.П. Драгоманова. Репетиторського стажу немаю — в відповідній графі я вписав цифру "0", але сайт змінив на "1" — не ведіться.


Репетиторська компанія Букі - 5,5 років Репетитор математики, фізики, хімії, англійської та української мов
Займаюся репетиторством більше 3 років


Готувала своїх друзів і знайомих до ЗНО та ДПА


Вже рік займаюсь з дітками. Навчаю української, російської, англійської та китайської мови, підтягую шкільну програму. Мінімальний вік учня 5 рочків, максимальний 16 років.Автор численних наукових статей, присвячених актуальним питанням літературознавства. Травня 8-річний досвід репетиторської роботи. Під годину зайняти застосовую особистісно-орієнтований підхід, що сприяє поглибленому вивченню та швидкому засвоєнню матеріалу,...


Школа з 2009 р. по даний час - повних 7 років.


Проводжу заняття протягом 3-х років,для учнів 6-9 класів(природничі науки),вмію зацікавити учня для набагато ефективної віддачі на окремому уроці,ніж у школі.Маю багато успішних учнів у своєму складі.

Top