Район Шевченківський, Київ


Репетитори з Шахи, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Шевченківський, Київ. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Шахи, Київ, район Шевченківський, в зручний для Вас час.
 › 
Київ
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 6 викладачів шахи, Київ. Всього репетиторів в базі: 8582

У навчанні я використовую інтерактивну форму навчання.


Перший розряд з шахів. Батько-тренер 9-річного чемпіона Європи, України та м.Києва. Маю сертифікат Федерації шахів м.Киева за спеціалізацією "Шахи для дошкільнят". Навчаю дітей грати в шахи за унікальною методикою, також працюю з шахістами 2-4...


5 років


Стаж викладання 4 роки. Приватний викладач. Математика, англійська мова, шахи. Заняття проводжу цікаво, з урахуванням індивідуальності учня. Мета занять - підняти рівень знань, поліпшити успішність (для школярів), розвинути навички навчання.


Викладацький стаж становить 4 роки. Математика: займаюся підготовкою учнів до ДПА, ЗНО, іспитів, контрольних; допомога у виконанні домашніх і самостійних робіт. Інформатика: допомога в освоєнні Word, Excel Програмування: C#, Delphi, SQL.


Стаж роботи 15 років.

Top