Район Голосіївський, Київ


Репетитори з Російської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Голосіївський, Київ. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Російської мови, Київ, район Голосіївський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 11 викладачів російської мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 8471

понад 25 років


Досвід викладання та роботи з носіями мови. Інтенсивний курс, індивідуальний підбір програм і матеріалів. Участь у міжнародних проектах спільно з комерційними та дипломатичними представництвами країн Європи (Великобританія, Австрія, Швейцарія та ін) і Азії...
Вже рік займаюсь з дітками. Навчаю української, російської, англійської та китайської мови, підтягую шкільну програму. Мінімальний вік учня 5 рочків, максимальний 16 років.


Всім привіт! Мене звуть Дар'я. У мене є хобі - вчити людей і стежити за їх зростанням. Тому вже більше 4 років я викладаю англійську та російська для іноземців (англійською і турецькою). У мене є досвід роботи з усіма віковими групами: у садку, зі...


у чому спираюся на власні знання, отримані від своїх викладачів. Використовую різні методики в роботі: ігри граматика фонетика візуалізація та ін.


Досвід викладання 2 роки з різною аудиторій. З дітками від 3-х років і дорослими людьми. Так само можу проводити заняття у групах до 10 осіб. Використовую матеріали видавництва Оксфорд, Кембридж і Макмилана, в доповнення з відео-та аудіозаписами.


Стаж роботи 15 років.

Пра

Top