Район Шевченківський, Харків


Репетитори з Російської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Шевченківський, Харків. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Російської мови, Харків, район Шевченківський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 8 викладачів російської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 7983

Педагогічний стаж 7 років - практичний психолог в школі, приватна практика - 5 років. Підготовка дітей до школи: розвиток мислення, пам'яті, уваги, навички читання, письма, математика по Л. Г. Петерсону. Заняття українською і російською мовами. Психологічне...Стаж викладання з 1992 року.


Працюю в приватній школі вчителем російської мови та літератури.


викладацький стаж-7 років.Знаходжу підхід до будь-якої дитини,заняття проходять у легкій ігровій формі.


В системі освіти працюю з 1994 року. В даний час працюю в Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №25 з профільним навчанням. У своїй роботі використовую індивідуальний підхід до кожної дитини, збагачуючи заняття різними інноваційними методами і...


Викладач коледжу (7 років), репетитор (10 років). Орієнтуюся на цілі учня, від цього залежить інтенсивність і кількість занять, підручники

Працювала в приватних дитячий центрах і садах ("Оранжевий слон,"Смартик"), також працювала учителем 1 класу в приватній школі. Зараз проводжу індивідуальні заняття з учнями.

Top