Район Шевченківський, Київ


Репетитори з Неорганічної хімії, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Шевченківський, Київ. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Неорганічної хімії, Київ, район Шевченківський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 6 викладачів неорганічної хімії, Київ. Всього репетиторів в базі: 8460

Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...


менше 5 років


Працювала в репетиторському центрі, є досвід роботи з групами дітей. Працюю з власне розробленими матеріалами, презентаціями та методичною літературою. Займаюся практичної хімічної діяльністю ( робота в лабораторії). Більш вузько вивчаю неорганічну хімію.

1 рік у школі, стаж репетитором 1,5 року


Підготовка до Всеукраїнської олімпіади з біології групи школярів (2008 р.) Практика викладання курсу "Біоорганічна хімія" у Вузі (2015 р.) Приватний репетитор (з 2008 року)


4

Top