Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів німецької мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 8257

ght


Викладаю більше трьох років німецька мова по Skype.


понад 25 років


Досвід викладання та роботи з носіями мови. Інтенсивний курс, індивідуальний підбір програм і матеріалів. Участь у міжнародних проектах спільно з комерційними та дипломатичними представництвами країн Європи (Великобританія, Австрія, Швейцарія та ін) і Азії...


Маю практику у наданні приватних уроків. Активне спілкування (велику увагу приділяю саме розмовному володінню мовою). За бажаннями учня готовий концентруватись на граматиці.


3 роки, в тому числі проходження різних семінарів, тренінгів на здачу сертифікатів та різних навчальних програм.


Стаж роботи : 6 роківКНУ імені Тараса Шевченка , німецька мова, 20 років, кандидат наук. Підготовка до складання іспитів у Німеччині, Гете-Інституті, ЗНО (DSH,DaF)


3 роки даю приватні заняття учням середньої та старшої школи, дорослим. Робота або по шкільним підручникапідручникам+додаткові матеріали, або індивідуально підібрані література. Методики викладання різняться в залежності від цілі заняття.


Німецька школа в м.Києві, викладання в початкових класах, а також індивідульно.

Відмінне знання англійської, німецької, російської та української мов (можливе викладання цими мовами). Знання мов програмування: C, C , C#, PHP, HTML – CSS (усі версії), SQL, PASCAL, JavaScript. Працюю в наступних середовищах розробки: -- MS Visual...


Маю не великий викладацький стаж, але є свої методики для навчання предмета.

понад 25 років роботи у ВНЗ, старший викладач кафедри німецької мови.


Top