З нами заняття математикою по скайпу дадуть повноцінні знання предмета, допоможуть підготуватися до здачі тестування. Ми допоможемо підібрати найкращого репетитора по Skype. Якісне навчання тільки в ваших руках!

Математику, як науку, не потрібно ні в якому разі недооцінювати. І припускати, що в житті вона зовсім не знадобиться також неправильно. Що ж вже говорити про ті професії, які просто не можуть без особливих математичних знань. Того, що дають шкільні вчителі буває досить для загального різнобічного розвитку. Але ось для відмінної здачі ЗНО, або іспиту в університеті — цього буде точно мало.

Допомогти може тільки онлайн репетитор з математики. Чому саме онлайн? По-перше, це ультрасучасно і популярно серед молоді. По-друге, це дійсно дуже вигідно і дозволяє економити не тільки кошти, а й час. Важливо, що уроки по скайпу нічим особливим не відрізняються від звичайних індивідуальних занять.

Викладач вищої математики по Skype допоможе також якісно підготувати студента до здачі іспиту у ВНЗ. Школярам також підійде такий спосіб навчання. Адже зараз сучасні діти набагато краще розбираються в комп’ютерах. Математика по скайпу для школярів допоможе підтягнути свої знання предмета в навчальному закладі. Тоді і подальше навчання буде йти набагато легше і простіше.

Що дадуть заняття по Skype?

Щоб зрозуміти, наскільки ефективна робота педагога віддалено, потрібно відкрити для себе головні її переваги:

  1. Мінімальні витрати на навчання при високій ефективності. Учневі досить буде лише мати комп’ютер та інтернет;
  2. Економічно, так як не потрібно витрачатися на проїзд до вчителя, або ж оплачувати його витрати. Тим більше, що можна обрати онлайн репетитора з математики не тільки по його знанням, але і по співвідношенню якість-ціна. Варіантів для вибору такого викладача зараз в інтернеті багато, тому пропозиція не мають занадто високу вартість;
  3. Зручність отримання знань. Кожен учень має можливість зручно розташуватися на своєму улюбленому кріслі, і приймати нову інформацію в комфортних умовах.

    Відмінністю також є і те, що кожен може обрати для себе в якості вчителя будь-якого викладача, незважаючи на його місце розташування. Адже для скайпу немає ніяких меж і перешкод.Вам потрібно репетиторство по скайпу з математики, якщо ви хочете підготуватися до здачі ЗНО, підтягнути свої знання в університеті і отримати відмінну оцінку на іспиті.

По скайпу
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по скайпу. Всього репетиторів в базі: 8460

Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...


Працювала вчителем математики в середній школі № 25 р. Караганди (Казахстан) з російською мовою навчання 19,5 років у тому числі в класах з поглибленим вивченням математики. Звільнилася у зв'язку з переїздом в Україну. Досвід роботи репетитором як з учнями...


Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра фізики, викладач фізики, 2006-2008 рр., Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра іноземних мов, викладач англійської мови, з 2010 року.


з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...З 1994 по 2012 рік учитель математики в середніх школах р. Караганди: у 1994-1995 навч. році в СШ № 20 , в 1995-2012 рр. у ЗОШ № 30. Звільнилася у зв'язку з переїздом на ПМЖ в Україну. Маю кваліфікацію вчитель вищого рівня кваліфікації вищої категорії. Маю...


3

Допомагаю вести групу продовженого дня у школі №119. Працюю з різними дітьми, незалежно від початкового рівня знань. Знання англійської присутні, проведення занять з маленькими дітьми - в ігровій формі, з дидактичними і логічними завданнями. Володіння...


30 років викладацького стажу в Ніжинському державному, Київському Славістичному, Сумському державному університетах.


ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014


Я на даний момент є викладачем математики, вищої математики у коледжі ККБАД. Працюю третій рік. Також розробляю контрольні та ДПА для студентів.


2 роки стажу. Індивідуальний підхід, зрозумілість викладання матеріалу

Top