Район Малинівський, Одеса


Репетитори з Математики, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Малинівський, Одеса. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Математики, Одеса, район Малинівський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів математики, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460


Мій досвід роботи показує: причиною низької успішності школяра, найчастіше, стає його переконаність у тому, що результати навчання залежать від чого завгодно (від настрою вчителя, наприклад), тільки не від власних зусиль. У такій ситуації учень не може...Викладацький стаж - 35 років.В даний момент: - Засновник і Директор освітньої компанії Study and Joy Сайт компанії: studyandjoy.com.ua - Керівник і викладач школи нестандартного мислення. Проведення групових занять з методиками Сінгапуру в малокомплектних групах (150 грн./заняття)...


2010р.-2012р - підготовка до школи вдома. 2012 р.-2014 р робота вчителем в Одеській загальноосвітній школі № 125.1-2 клас.


Після закінчення університету зайнявся репетиторством в Ізмаїлі, працював з осені 2015 по кінець весни 2018. У зв'язку з переїздом до Одеси шукаю учнів. Знаходжу спільну мову з учнем, пояснюю , а не роблю уроки за дитину.


займаюся по шкільній програмі, і правознавством для студентів і школярів


Додаткові математики 1 рік


Я вчу математики, а не шаблонного рішення задач!, не роблю домашнє завдання, не вирішую контрольні!, вчу думати, будувати логічні ланцюжки, доводити теореми і задачі(особливо в геометрії). Після місяця,двох занять зі мною, дитина починає розуміти математику,...

10 років Викладач коледжу - Юридичного,викладаю фізику, математику,інформатику)))


Педагогічний стаж роботи - 6 років.

Top