Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів математики, Київ. Всього репетиторів в базі: 7983

Є досвід ведення гуртка з англійської мови з дітьми середнього шкільного віку.


Було багато практики з навчання дітей у межах ліцею. Часто проводила додаткові і чітко знаю, як легко пояснити учню важкий матеріал. Все ще перебуваю в сфері навчання, отже усі набуті знання й досі зі мною, тобто, я знаю, що і як треба викладати учневі.


13 років досвіду роботи за розвиваючою програмою "Росток". Індивідуальний підхід до кожного учня, високі результати.


Опыт работы 1 год. Найду подход к каждому ученику. Работаю на результат.


КНУ ім. Т.Шевченка; викладача математики (2 роки) СШ №11 Івано-Франківськ; вчитель математики, інформатики (2 роки) Приватна школа "Перша ластівка"; вчитель математики, фізики та інформатики (2 роки)


Стаж - 3 роки. Приватний репетитор з математики. репетитор при Lakeview High School(Math Tutor)


Великий досвід роботи з дітьми (спортивний тренер), досвід роботи приватним викладачем математики. Великий досвід у підготовці дітей до іспитів і олімпіад.


Викладаю з 2014 року, досвід роботи з учнями київських шкіл бізнесу, ліцею "Лідер", British Internatinal School, Pechersk School Internatinal, студентами коледжів та вузів Польщі, Іспанії, Голландії та США. C квітня по жовтень 2017 року - PM...


2011-2012 IBM QDTS тренінговий центр 2012 - Перспектива 21 століття 2013-2017 Універ інфопульс 2014 - Kids Science Lab 2018 - НАУ ННДІОП


Працював у школі №53 Шевченківсьго району.Досвід педагогічної роботи 30 років . Маю грамоти районного відділу освіти та київського міського голови за високий професіоналізм та за багаторічний досвід роботи з дітками. Маю нестандартні форми роботи під час навчання.

Top