Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів математики, Харків. Всього репетиторів в базі: 8460

Займалася викладанням IT курсах, а так само допомагала багатьом студентам у вирішенні завдань.


Займалася репетиторством як вдома, так і працюючи по скайпу. У дистанційному навчанні використовуються спеціальні додаткові програми для кращої взаємодії. Знаходжу підхід до різних діткам. Для молодших класів використовую пояснення на "живих...8 років. Школа-вчитель математики, фізики, інформатики. Харківський машинобудівний коледж - викладач фізики та загальної фізики 1-2 -й курс. Школа-вчитель математики, фізики, інформатики.


Викладацький стаж 3 роки. З них 2 роки це репетиторство. І 1 рік - робота в приватній конторі (приватні групові заняття).Я викладаю вже 2 роки учням до 9 класу, готую до ДПА та олімпіад. Розповідаю речі за межами шкільного курсу, але не менш важливих.


працюю вчителем в школі з 2012 року


Працював у школі: вів гурток для обдарованих дітей, які поглиблено вивчають хімію і біологію. Був класним керівником. Працював у клініко-діагностичній лабораторії. Зараз науковий співробітник інституту в структурі Національної академії медичних наук України....Досвід викладання у Вузі з 2009 року. Викладаю: математика до 9 класу, хімія - в тому числі і студентам


Працювала зі знайомими, готувала дітей до ЗНО. Також маю досвід роботи з дітьми молодшої та середньої шкіл.


Займаюся з учнями 5-11 класів, намагаюся знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини. Можливе навчання по Skype. Допоможу у вивченні шкільної програми, виконання домашніх завдань, підготовці до контрольних робіт, ДПА, ЗНО.


ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014


1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.

Top