Район , Дніпро


Репетитори з Математики, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район , Дніпро. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Математики, Дніпро, район , в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 5 викладачів математики, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 8119

Викладач математики в Київському коледжі, стаж роботи - 4 роки. Викладач спеціалізованих курсів підготовки до ЗНО, автор статей з математики. Стаж репетитора - 9 років.


Викладач в школі - з 2010 по 2013 р., у колежді - 2014-2015р. Репетиторством займаюсь 7 років. Маю досвід роботи з учнями різного рівня знань. Завжди знаходила спільну мову з дітьми.


Досвід індивідуальних занять - 3 роки. Знаходжу підхід до кожного учня індивідуально. Мета - не просто виконати домашнє завдання, а донести інформацію в такому вигляді, щоб учень зрозумів і запам'ятав.


Викладацький стаж складає 8 років. 5 років викладав у репетиторському центрі "Логос", після відходу з центру займався приватним викладанням по скайпу. Один семестр викладав вищу математику в ДНУ ім О. Гончара.


Top