Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів літератури, Харків. Всього репетиторів в базі: 8592

Займаюся репетиторської діяльністю близько 6 років. Веду курси в університеті Каразіна.


Викладацький стаж 4 роки. 4 роки викладач ХНЕУ факультету МЕВ 2роки викладач ХНУ ім.В.Н.Каразіна


Педагогічний стаж - 25 років: 2 роки - викладання української мови та літератури у середній школі №118 (м. Харків), 23 роки - у Харківській гімназії № 163.

Для підготовки до іспиту надаю всі необхідні матеріали (картосхеми, самостійно розроблений теоретичний матеріал, відео-, аудіо - матеріали). Досвід підготовки 4 роки. Кращі результати моїх учнів 190-198 балів. Заняття будуть проходити на моїй території (...


Украинский, русский, английский


У 2015 і 2016 році проходила практику в школі, займаюся репетиторством


Робота в гiмназii, школi . Стаж роботи-14 рокiв. Двiчi брала участь в конкурсi "Учитель року". Учнi э переможцями мовних конкурсiв. Кожна дитина особистiсть, в роботi це враховую.
Працюю в приватній школі вчителем російської мови та літератури.


Викладач української мови кафедри українознавства та латинської мови Національного фармацевтичного університету – з вересня 2015 року. Досвід репетиторства – з 2011 року. Викладач української мови кафедри українознавства та латинської мови...


Тривалість заняття 90 хв.


Викладацький стаж - 5 рокiв. Є досвід роботи з учнями-iноземцями, які важко сприймають українську мову. Готую до ЗНО, допоможу з домашніми завданнями. Розробляю iнткрактивнi уроки з мови та лiтератури.

Top