Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів історії, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460

Викладацького стажу -15 років, репетиторство - 10 роківМаю репетиторський стаж 1 рік.


16 років вчитель в школі.


5 років


Маю невеликий досвід викладання з індивідуальним студентом, дуже доброзичливо ставлюся до студентів, шкідливих звичок не маю і студентів не лаю)


2 роки викладаю іспанську та англійську мову. Є досвід роботи з учнями старших та середніх класів


Вже третій рік займаюся підготовкою старшокласників до здачі ЗНО. Основне кредо - індивідуальний підхід до учня. Ставлюсь до свого предмету з інтересом.


Загальний педагогічний стаж - 23 роки. Стаж вчителя історії - 18 років. Стаж репетитора - 5 років. Заступник директора школи - 3 роки. Мої учні успішно проходять ЗНО з історії України і вчаться в найкращих університетах та академіях України.


Викладацький стаж поки відсутній (з причини недавнього закінчення університету), однак під час навчання мала місце активна педагогічна практика (викладання історії України та всесвітньої історії в учнів 8-9-10-11 класів)


Викладаю приватним чином історію, філософію, інформатику.


Досвід читання лекцій для студентів-істориків ЛНУ ім. Т. Р. Шевченка становить 4 роки. Робота зі школярами здійснювалася в рамках секції "Археологія" Малої академії наук (2013-2014 навчальний рік). Стаж приватного репетиторства - 1 рік (2015 р.)


5


Стаж роботи в школі викладачем Географії та Історії України 25 років. Робота репетитором з Географії та Історії України 12 років. Готую школярів по цих предметах. Великий стаж, успішність підготовки до ЗНО гарантую. Також готую дітей молодших класів з усіх...


26 років викладачем школи, технікуму, ліцею. Індивідуальний підхід до учня. Методики залежно від особистісних особливостей. Використовую методи інноваційних та цифрових технологій, скайп, інтернет. Є методичні розробки на вчительському...

Top