Район Московський, Харків


Репетитори з Історії, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Московський, Харків. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Історії, Харків, район Московський, в зручний для Вас час.
Харків
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр
Підготовка до ЗНО в інших містах

Показано 11 викладачів історії, Харків. Всього репетиторів в базі: 7991

В школі працюю з 3 курсу, репетитором - 8 років. Допомагаю учням як підготуватися до ЗНО, так і просто підтягнути по предмету.


Маю досвід викладання у репетиторському центрі. Займався підготовкою учнів до здачі ЗНО, шкільних екзаменів і написання олімпіад. Заняття проходять з використанням різноманітних форм роботи, серед яких значна увага приділяється розв'язанню тестових завдань.


Стаж роботи репетитором/викладачем: Вчитель, класний керівник з 09.1989 по 03.2000 (10 років 5 місяців) Харківська загальноосвітня школа №52 Вчитель, класний керівник з 04.2000 по 11.2002 (2 роки 7 місяців) Харківська загальноосвітня школа №...


Підготовка до ЗНО (ЗНО) з Історії України за авторською методикою (експрес-підготовка).


Працюю викладачем історії та географії. ЗНО, ДПА підвищення рівня знань учні, підготовка до олімпіад, контрольних робіт, практичних робіт та ін Індивідуальний підхід до кожної дитини. Програма підбирається для кожного учня окремо. Також окрема програма для...


5 років, викладав у: Харківське вищі професійне училище будівництва, ЗОШ № 25, Харківська приватна загальноосвітня школа "Початок мудрості"


Более 1 годаДосвід викладання – з 2010 року, вчитель історії в школі. Репетиторський досвід – з 2010 року.

Викладацький стаж 4 роки. 4 роки викладач ХНЕУ факультету МЕВ 2роки викладач ХНУ ім.В.Н.Каразіна


Один год, аббитуриенты

Top