Репетитор інформатики в ДніпропетровськуІнформатика вже кілька років вважається найсучаснішою областю знань. У школі цей предмет вивчається давно, та й практично все вище навчальні закладу мають курс з цієї науки. Популярність цього предмета обумовлена ​​розвитком нових технологій.Саме це стало причиною того, що репетитор інформатики у Дніпропетровську тепер користується великою популярністю.Предмет сам по собі постійно ускладнюється, вдосконалюється і часто навіть самі шкільні вчителі не встигають освоїти нововведення в цій програмі. А репетитор з інформатики у Дніпропетровську зможе більш детально, в індивідуальному порядку обговорити зі своїм учнем усі теми розкласти все по поличках і перевірити знання на практиці. Якщо такий педагог регулярно займається репетиторством, то він в курсі всіх нововведень і всього, що відбувається в його профілюючій області. Зараз багато таких педагогів намагаються використовувати в навчанні свої оригінальні методи, які здатні дати відмінний результат за короткий час.Ще одним вигідним плюсом такого індивідуального навчання можна також вважати і те, що репетитор інформатики в Дніпропетровську працює в зручний для свого учня час, він підлаштовується під його можливості і потреби. Це дозволяє отримувати знання в комфортних умовах, не поспішаючи.Знайти хороших педагогів зараз не складно — працює багато Інтернет-ресурсів, де пропонується не тільки підготовка до ЗНО, вивчення іноземних мов, а й індивідуальні заняття з інформатики. Там же є і відгуки клієнтів, які можуть дати зрозуміти, наскільки професійний викладач і які знання він може дійсно дати.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів інформатики, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 8236

Школярів вводжу в розуміння інформатики та програмування в цілому, готую до вступу в ліцеї, вузи, зно. Випускників 11-х класів та студентів навчаю повноцінно мов програмування, виводжу на рівень працездатності, аж до отримання першої роботи в престижних...8 років - 4 роки працювала в загальноосвітній школі, 4 роки в коледжі Викладач 1 категорії, постійно друкуюся в освітніх журналах України і Росії.


5 років


3 года


20 років. Ефективний час занять для найкращого результату - 2-3 рази в тиждень по 1,5 години.
Вже два роки проводжу уроки по скайпу, виконую також різні завдання. У 2017 році публікація в


2


Викладацький стаж 2 роки на посаді асистента кафедри туризму в ДонНУЕТ. Галузь знань (дисципліни): 1. Менеджмент(Менеджмент в туризмі); 2. Інформаційні системи і технології в туризмі; 3.Технології ділових комунікацій; 4. Комунікативний менеджмент. Заняття...
3

6 років веду курси та індивідуальні заняття для початківців Веб-майстрів та підприємців, що мають свій сайт.

Top