Район Голосіївський, Київ


Репетитори з Хімії, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Голосіївський, Київ. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Хімії, Київ, район Голосіївський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів хімії, Київ. Всього репетиторів в базі: 7983


З 2008 по 2015 рік викладав на кафедрі аналітичної хімії хімічного факультету Донецького національного університету. Співавтор навчального посібника з екологічної аналітичної хімії. З 2008 року безперервна приватна практика.


працювала в дитячому садку №118 три роки, рік у коледжі ім. Сухомлинського, займалась репетиторством з підготовки в мед училище і у богомольця на фарм. факультет,


Кваліфікований викладач Університету та ліцею з досвідом роботи 25 років. Підготує до ЗНО, підтягне відстаючих по шкільній програмі, прищепить любов до предмету. Допомога у написанні робіт МАН. Хімія експериментальна наука, тому для кращого засвоєння тем...


Маю досвід підготовки до ЗНО, ДПА з біології та хімії. У навчанні дотримуюся принципу— від простого до складного, що часто не співпадає зі шкільною програмою, але, як показує практика, покращує розуміння предмета.


В школі працюю 18 років, репетиторської діяльністю - 10 років. Є своя система роботи, яка дозволяє в доступній формі навчити даного предмету.


Молодші класи - підвищую рівень знань з предмету, допомагаю з домашніми завданнями. Старші класи - те ж, підготовка до ДПА та ЗНО. Також готував до вступу в європейські Вузи.


Репетиторська компанія Букі - 5,5 років Репетитор математики, фізики, хімії, англійської та української мовпреподавателький стаж -7 років2 роки в школі № 132. репетиторський стаж - 5 років


Top