Репетитор геометрії в Дніпропетровську

Якщо до цього моменту шкільний підручник геометрії був для вас найстрашнішою книгою, а завдання з нього шокували вас — можете про це забути. Бо з репетитором геометрії в Дніпропетровську ви назавжди станете прихильником цієї давньої і по-справжньому красивою науки. Сьогодні на ринку освітніх послуг в Дніпропетровську можна зустріти чимало пропозицій від репетиторів, які обіцяють зробити з вас майстера в області геометрії за лічені години. Навряд чи варто всерйоз сприймати подібні обіцянки. Бо тільки системні заняття приведуть до глибоких знань. Втім, і при форс-мажорних обставинах, коли до іспиту залишаються лічені дні, а ви ще плутаєте медіану з бісектрисою, допомога 0досвідченого викладача може виявитися безцінною. Саме таких, висококваліфікованих і відповідальних репетиторів геометрії в Дніпропетровську вам допоможе знайти компанія «Репетитори України».

Індивідуальні заняття з репетитором — запорука якісного навчання. Пройшовши з репетитором геометрії в Дніпропетровську курс таких занять, ви легко зможете:

- Здолати будь-який залік і здати будь-який іспит з цього предмету на високий бал;

- Вступити на спеціальність, що вимагає глибоких знань геометрії;

- Визначити потрібну відстань, а також площу поверхні або об’єм потрібного предмета;

- Порахувати необхідну кількість будматеріалів, якщо мова йде про будівельно-ремонтні роботи;

- Навчитися читати креслення і робити необхідні обчислення;

- З’ясувати, що ж все-таки таке ці «піфагорові штани».

Зі своїм репетитором геометрії в Дніпропетровську ви зможете вибрати оптимальне місце занять, яке влаштує вас обох.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів геометрії, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 8471

з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


3


Робота вчителем математики в класах з поглибленим вивченням математики -7 років Робота в багатопрофільному ліцеї - 2 роки Робота методистом та заступником директора з науково-методичному центрі - 2 роки Робота викладачем в коледжі - 5 років


25 років


4 роки продуктивної роботи з учнями 5-11 класів5 років


3 года


Займаюся викладанням математики понад 6 років.


Викладач математики в Київському коледжі, стаж роботи - 4 роки. Викладач спеціалізованих курсів підготовки до ЗНО, автор статей з математики. Стаж репетитора - 9 років.


працюю репетитором з 2009 року.


На кафедрі фізики Криворізького педагогічного інституту проводжу лабораторні заняття з дисциплін «Загальна фізика. Оптика »,« Шкільний фізичний експеримент »,« Електрика і магнетизм ». Маю публікації в наукових виданнях та...Досвід індивідуальних занять - 3 роки. Знаходжу підхід до кожного учня індивідуально. Мета - не просто виконати домашнє завдання, а донести інформацію в такому вигляді, щоб учень зрозумів і запам'ятав.

Top