Вам потрібен репетитор географії по скайпу? Сміливіше заходите до нас — у нас професійні викладачі зі всієї України, заняття з якими допомогли здати успішно ЗНО багатьом випускникам!

Навіщо потрібна випускнику географія?

Географія це, мабуть, єдиний шкільний предмет, який об’єднує в собі не тільки природні, а й наукові дисципліни. Без географічних знань кожній людині буде важко в житті. Школярі отримують знання про єдність місця існування, переконуються в тому, що потрібно зберігати наше довкілля для людей, що живуть на планеті, та їх майбутнього.

Шкільної програми для досягнення таких цілей цілком достатньо. Але от якщо випускник бажає здавати ЗНО з географії, то без допомоги фахівців йому точно не обійтися. Зараз працює багато репетиторів географії, які можуть запропонувати свої послуги, якісно підготувати до іспиту, дати повноцінні знання. Але на зміну вже звичному індивідуальному спілкуванню приходять нові заняття на віддаленій основі.

Географія по Skype — що може бути простіше?

На сьогоднішній день послуги репетитора з географії через скайп користуються великою популярністю. Це обумовлено не тільки розвитком сучасних технологій, активним використання інтернету. Насправді є й інші явні переваги, а саме:

  1. Доступність. Кожен учень отримує можливість проходити навчання в комфортних для себе умовах, сидячи в своїй кімнаті на улюбленому кріслі. Та й сам викладач не повинен їхати в офіс або додому до учня, брати з собою багато матеріалів для роботи. Все це є у нього в будинку і завжди під рукою.;
  2. Економічність. Індивідуальні заняття географією в скайпі мають вартість на порядок нижче, ніж звичні нам уроки;
  3. Можливість вибору. Не всі випускники можуть знайти якісного і професійного викладача в своєму рідному місті. А ось через скайп можна працювати з різними педагогами, не дивлячись на їх місце розташування. Так на перше місце у виборі виходитиме професіоналізм. Якість такого навчання буде набагато вище.

Весь процес навчання через skype мало чим відрізнятиметься від звичайних занять. Ті ж домашнє завдання, які будуть просто надсилатися електронкою, та ж перевірка теми, тільки через комп’ютер. Викладачі при підготовці до ЗНО проходять зі своїми учнями тести минулих років, тим самим морально готуючи його до того, що буде на незалежному тестуванні. Так, підготовка до ЗНО з географії в скайпі буде більш ефективною та доступною для учнів.

По скайпу
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по скайпу. Всього репетиторів в базі: 8353

Викладацький стаж 5 років.


З 2013 року працюю викладачем кафедри фізичної географії, краєзнавства і туризму КНУ. У навчанні особливий акцент ставлю на індивідуальному підході. Маю понад 10 публікацій з географії і методики викладання.


Є досвід викладання в школі. Протягом чотирьох років проводила адаптовані екскурсії для школярів,дошкільнят і школярів з обмеженими можливостями.


Досвід репетиторства та підготовки до ЗНО - 4 роки, методи викладання і підготовки: написання схематичного конспекту, аудіо уроки, перегляд відео-уроків, робота з картою, ефективне запам'ятовування дат, тестування, вивчення пам'ятних місць та історичних...Викладав географію в с.ш. 120 і біологію в с.ш.188 р. Києва. Працював за сумісництвом доцентом кафедри екології Державної Академії Житлово-Комунального господарства (на той момент) і в ряді приватних Вузів. Викладав дисципліни - гідрологія, метеорологія,...З 2011 року, з 2015 року – експерт ЗНО з визначення порогового балу. Викладання українською і російською мовами.


ХЧ УВК "Гармонія" 2010 - 2014 рр. Формат проведення занять письмовий, усний та тестовий (постійна практика тестів); учні займали призові місця з написання МАН, а також брали активну участь в районних та обласних олімпіадах та інтелектуальних...


Працюю викладачем історії та географії. ЗНО, ДПА підвищення рівня знань учні, підготовка до олімпіад, контрольних робіт, практичних робіт та ін Індивідуальний підхід до кожної дитини. Програма підбирається для кожного учня окремо. Також окрема програма для...


2017-2018 рр. – автор власної методики з майстерності публічних виступів перед аудиторією. 2015-2016 рр. – навчання і робота в США, Канаді. Тренер з ораторського мистецтва. 2007-2008 рр. – ЗОШ №9 м. Рівне. Вчитель економіки. Протягом цього...


6


Один рік працювала в ролі репетитора. Та пів року практики в приватній школі КМДШ.


4 роки пед.стажу старшим викладачем в ХНУ ім Ст. Н. Каразіна та ХАІ. Дисципліни, що читаються: Геодезія, геологія, метрологія, земельне право та ін


Top