Район Печерський, Київ


Репетитори з Французької мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Печерський, Київ. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Французької мови, Київ, район Печерський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр
Підготовка до ЗНО в інших містах

Показано 10 викладачів французької мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 7983

12 років. досвід роботи в дитячих установах, а також вдома.


Викладаю французьку 20 років. Один з кращих моїх проектів - це викладання в Дитячій Академії мистецтв у Києві. Я викладала для обдарованих дітей курс французької мови за авторською ігровою методикою. Автор методичного посібника "M-me Couriose et M-e...


Займаюсь репетиторством впродовж 3 років.
Викладаю протягом 10 років. Намагаюся підібрати індивідуальну методику до кожного учневі, залежно від його запитів. Використовую тільки іноземну навчальну літературу і сайти. Регулярно спілкуюся французькою мовою.

Практикувала мову за кордоном - англійська (США), французька (Канада).Викладаю англійську в Київському Торгово-економічному Університеті


Працюю вчителем української мови та літератури у сш №87,викладаю в 5-6 класах. Стаж роботи-3 роки. Веду курси французької мови для рівнів A1,А2,B1,В2. Стаж роботи - 2 роки.


Top