У нас послуги репетитора з фізики в скайпі дають репетитори, що мають найбільший попит в країні. Тільки наш викладач з фізики онлайн зможе підготувати до здачі ЗНО швидко! У нас можна ознайомитися з відгуками про фахівців і вибрати для себе кращого з кращих!

Фізика давно вважається складним предметом для вивчення в школі й у вищих навчальних закладах. Але розібратися в цій науці можна, якщо звернутися до справжніх фахівців і проводити індивідуальні заняття.

Учитель з фізики віддалено — відмінне рішення!


Зараз багато репетиторів працюють в онлайн-режимі і дають своїм учням знання через скайп. Така нова можливість прийшла до нас з Заходу, де вже багато років існують віддалені заняття з приватним педагогом та вивчення в університетах. В Україні ця технологія тільки набирає обертів, але її результати дійсно високі. Причиною цього є суттєві переваги такого навчання, а саме:

  1. Репетитор з фізики через скайп займається зі своїм учнів у зручний для нього час. Це дає можливість максимально налаштуватися на процес, бути готовим отримувати нові знання;
  2. Уроки проводяться в комфортних умовах для учня і вчителя, так як вони перебувають у себе вдома або в офісі, де все потрібне є під рукою;
  3. Можливість економити. Так як вивчення проходить в онлайн-режимі, то не потрібно витрачатися на проїзд, або переплачувати за роботу викладача. До того ж ціна на репетиторство онлайн трохи нижча, ніж на приватні індивідуальні заняття. А ефект однаковий, так як це також робота педагога і учня.


Підготовка до ЗНО по Skype — реальність!


У великих містах працює дуже багато викладачів різного рівня, і місцевим випускникам знайти для себе відмінного професійного фахівця не так і складно. Але що робити школярам з селищ, маленьких міст — де є два або три фахівці, і то не завжди найкращі. Адже від правильної і якісної підготовки до ЗНО буде залежати і майбутнє випускника, його вступ до вищого навчального закладу.

А ось за допомогою скайпу можна знайти відмінного фахівця в будь-якому куточку країни і проводити з ним заняття. Репетитор з фізики дистанційно дає такі ж глибокі пізнання, як і при особистих зустрічах. Тому думати, що якість навчання буде страждати — неправильно. До того ж кожен учитель у своїй роботі використовує індивідуальну методику, яка підходить конкретній дитині. Весь довідковий і інформативний матеріал буде виданий онлайн, домашнє завдання та перевірка знань буде також проводитися через скайп.

Для підготовки до ЗНО викладач з фізики через Skype буде проходити тести минулих років, тим самим готуючи свого учня до того, що буде на самому тестуванні. Такий підхід дає випускникові більше впевненості в своїх силах, що обов’язково позначиться на результаті роботи. Репетитор з фізики в Skype — це правильне рішення в отриманні швидкого і якісного навчання.

По скайпу
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по скайпу. Всього репетиторів в базі: 8236

Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...


Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра фізики, викладач фізики, 2006-2008 рр., Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра іноземних мов, викладач англійської мови, з 2010 року.5675 годин особистої роботи з учнями, іншими словами 6 років досвіду роботи репетитором з біології та хімії, англійської мови (В2), біохімії, біоніки, біофізики, італійської (В2), української мови. А також маю досвід викладання Science High School...30 років викладацького стажу в Ніжинському державному, Київському Славістичному, Сумському державному університетах.


ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014


2 роки стажу. Індивідуальний підхід, зрозумілість викладання матеріалу


5 років шкільний уситель і 5 років викладач Вузу. Зараз астный викладач із власною методикою, що враховує вікові особливості, специфіку вашої дитини.


Більше 10 років у Вузі і школі


Стаж педагогічної роботи - 33 роки. Маю досвід роботи з різними віковими групами - молодші класи, 5-9 клас та випускники шкіл. Маю великий досвід у підготовці до вступу у ВНЗ та проходження ЗНО. Викладав в коледжі і професійному ліцеї. Головне в роботі з...


Сімнадцять


Аспірантка хімічного факультету. Учасник понад 20 конференцій з хімії та педагогіці. Викладач хімії та фізики. Працюю в центрі міста. з 2013-15 рр .. - викладач приватної школи Надаю репетиторські послуги по skype. Заняття у зручний для Вас...


Є досвід викладання в університеті під час асистентської практики. Є досвід роботи з учнями різного рівня і різного віку, досвід підготовки до ЗНО, ДПА і до вступу в ліцей. Учень, якого вів два роки, поступив у Фізико-технічний інститут НТУУ "КПІ",...


Працювала зі знайомими, готувала дітей до ЗНО. Також маю досвід роботи з дітьми молодшої та середньої шкіл.

Top