Репетитор з фізики в Дніпропетровську

Фізика — одна з основоположних наук про світобудову, адже фактично вся матерія, яка існує у Всесвіті, у всіх її проявах, підпорядковується фізичним законам. Знати ці закони — значить розуміти, як влаштований світ. Отримати якісні знання в найкоротші можливі терміни вам допоможе репетитор з фізики у Дніпропетровську. Компанія «Репетитори України» має в своєму розпорядженні велику базу висококваліфікованих викладачів фізики. Ми гарантуємо високий рівень викладання, а також творчий, грамотний і толерантний підхід до будь-якого клієнта.

Вже з перших занять з нашим репетитором з фізики у Дніпропетровську ви з подивом виявите: те, що раніше здавалося вам недоступним для вашого розуміння, стає зрозумілим і легко вирішується. Дізнавшись багато нового про фізику і отримавши великі знання з цього предмета, ви будете більш затребувані при прийомі на роботу, зможете з легкістю вирішувати багато проблем, що виникли з побутовими електро- і механічними приладами, та й взагалі будете цікавим у будь-якому суспільстві як розумний співрозмовник . А вже якщо ви вирішили пов’язати своє життя з цією захоплюючою наукою або її галузями, то ви зрозумієте, що індивідуальні уроки з досвідченим репетитором фізики для вас — необхідна умова. В цілому, шлях пізнання, який ви пройдете з нашим репетитором з фізики у Дніпропетровську, не тільки допоможе вам якісно засвоїти предмет, але і по-справжньому захопить вас цією наукою.

Завершивши курс індивідуальних занять з репетитором з фізики, ви переконаєтеся, що:

- Немає нічого простішого, ніж тестові завдання з ЗНО, причому, вирішуються вони набагато швидше, ніж за відведений час;

- Університетський іспит з фізики — це діалог двох розумних людей;

- Поломка домашніх електропобутових приладів, яка раніше здавалася вам трагедією, тепер стала такою дрібницею;

- Вас готові взяти на роботу в будь-яку фірму, де затребувані висококваліфіковані технарі;

- Немає нічого цікавіше, ніж принцип роботи трифазного асинхронного двигуна.

Крім того, ви можете попередньо обговорити з викладачем фізики, коли і в якому районі обласного центру вам найзручніше займатися.

Дніпро
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів фізики, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 8236


34 роки. Працювала в ліцеї №100. Паралельно викладала в будівельному і металургійному інститутах.


8 років - 4 роки працювала в загальноосвітній школі, 4 роки в коледжі Викладач 1 категорії, постійно друкуюся в освітніх журналах України і Росії.Понад 25 років у школі і технікумі. Досвід репетиторства більше 15 років. Викладання українською чи російською мовами. Індивідуальний підхід до кожного учня.


20 років. Ефективний час занять для найкращого результату - 2-3 рази в тиждень по 1,5 години.


Протягом 9 років індивідуально на дому викладав фізику і математику в школі № 277 Кіровського району Санкт-Петербурга.


Вже два роки проводжу уроки по скайпу, виконую також різні завдання. У 2017 році публікація в


На кафедрі фізики Криворізького педагогічного інституту проводжу лабораторні заняття з дисциплін «Загальна фізика. Оптика »,« Шкільний фізичний експеримент »,« Електрика і магнетизм ». Маю публікації в наукових виданнях та...


Репетиторський стаж з 2005 року. Викладацький стаж з 2009 року. В даний час працюю вчителем математики і фізики в навчальному центрі. Головним результатом діяльності є високий відсоток учнів, що надходять у провідні Вузи України на бюджетне відділення.
Top