Ви хочете вивчити англійську по Skype швидко і ефективно? Ми в цьому з радістю допоможемо. Ми підберемо професійного викладача англійської мови по скайпу, який виправдає Ваші очікування і подарує якісні знання.

Розмовну англійську вивчити віддалено тепер легко!

Через скайп викладач зможе дати потрібні учневі знання в доступній формі і в зручний час. Це і є головною перевагою такого виду навчання віддалено. Завдяки скайпу можна підтягнути свої знання мови. Навчитися грамотно писати та вивчити граматику може бути дещо складно. А ось уже підтягнути саме розмовну мову — не складе особливих проблем. Репетитор зможе вести урок безпосередньо англійською, що дасть можливість учневі переключити зі своєю звичної мови і намагатися розуміти і спілкуватися з опонентом на його ж мові. Такі уроки англійської по скайпу дають свої результати набагато швидше, ніж індивідуальні курси або заняття вдома.

Впливає на такий позитивний результат і те, що вчитель зможе давати уроки індивідуально у зручний для свого учня час. Так, можна займатися у вихідні дні, після занять або тренувань, коли організм буде максимально налаштований на отримання нової інформації.

Багато методик — доступні ціни!

Кожен приватний викладач має свої індивідуальні методики роботи з учнями. Вони грунтуються на особистому досвіді, особливості кожної конкретної дитини і його вимогам до знань. До того ж, слід враховувати, що англійська мова потрібна не тільки школярам. Багато вже працюють люди потребують глибоких знаннях, які допоможуть просунутися по службі або укласти потрібний контракт. Репетитор англійської мови по Skype також потрібен і студентам, які хочуть здати успішно сесію, отримати довгоочікуваний диплом. А хтось просто бажає оволодіти мінімальними знаннями для поїздки за кордон. Тому розробка індивідуальних методик дозволяє максимально зосередити свою увагу на основних аспектах. Репетитор англійської онлайн працює тільки на свого учня, що дає можливість відчути себе особливим і сміливо ставити запитання, помилятися і не боятися за наслідки.

Вивчення англійської по Skype відрізняється невеликою вартістю, так як репетитор також працює в комфортних для себе умовах, і немає звичного контакту з учнем. Але це не означає, що якість навчання буде страждати. Учитель англійської мови по скайпу повноцінно проводить заняття, приймає і перевіряє домашнє завдання в електронному вигляді.

Міжнародні тести і ЗНО з англійської на відмінно!

Репетитор англійської мови по скайпу має достатній рівень знань для того, щоб підготувати свого учня до складання таких складних, але тим не менш важливих на сьогоднішній день, тестів IELTS, TOEFL, FCE, CAE. Багато університетів працюють з такими іспитами, використовують їх в підготовці своїх фахівців і випускників.

Репетитор по скайпу з англійської мови також зможе з легкістю підготувати випускника до здачі ЗНО, і навіть пройде з ним тести попередніх років.

Skype вже давно зайняв почесне місце в нашому житті, тому репетитор англійської Skype давно не нова, а дуже затребувана професія, яка приносить користь обом сторонам.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по скайпу. Всього репетиторів в базі: 8471

На заняттях індивідуальний і творчий підхід; використовую різні матеріали (при необхідності, складаю власні завдання) Працюю тільки з дорослими. В деяких випадках можу займатися вдома в учня, репетитора або на нейтральній території.Підготовка до ЗНО і ДПА (англійська, німецька) Німецька - підготовка до виїзду на пмж, тести А1, А2 і т. д, за методикою «Баварського дому». Англійська - підготовка до виїзду на ПМЖ, тести TOEFL, IELTS тощо, за методикою OXFORD UNIVERSITY,...


1988-1994 вчитель англ. мови в середній школі, 1994-2011 викладач англ. мови у Вузі. На заняттях використовую різні методи, практикуючи читання, письмо, аудіювання, усне мовлення, підручники відповідно з рівнем, побажаннями і цілями учня.


Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра фізики, викладач фізики, 2006-2008 рр., Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра іноземних мов, викладач англійської мови, з 2010 року.


5 років викладацького стажу


з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


5675 годин особистої роботи з учнями, іншими словами 6 років досвіду роботи репетитором з біології та хімії, англійської мови (В2), біохімії, біоніки, біофізики, італійської (В2), української мови. А також маю досвід викладання Science High School...


Викладаю в університеті технічні спеціальності англійською мовою для іноземних студентів. Стаж роботи - з 2011 рокуВикладаю індивідуально та в групах, а також працюю перекладачем. Для подачі матеріалу використовую тільки ручку і папір. Для практики та напрацювання навичок використовую книги для читання, вправи тощо), ігри(саморобні - настільні, компьюторні, групові)....


Добридень! Пропоную Вам як індивідуальні, так і заняття в корпоративних групах під конкретні цілі. Підготовка до різних іспитів, українським, британським, TOEFL і т.д. Звертаю Вашу увагу, що для якісної підготовки до ЗНО потрібно досить багато часу, від року...


Англійська мова - 5 років Німецька мова - 5 років Французька мова - 4 роки Польська мова - 2 роки


з 2011 року


Допомагаю вести групу продовженого дня у школі №119. Працюю з різними дітьми, незалежно від початкового рівня знань. Знання англійської присутні, проведення занять з маленькими дітьми - в ігровій формі, з дидактичними і логічними завданнями. Володіння...

Top