Район Суворівський, Одеса


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Суворівський, Одеса. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Одеса, район Суворівський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів англійської мови, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8582

Викладацьку діяльність розпочала на останньому курсі навчання в університеті, працюючи в школі і на курсах іноземних мов. Там же я отримала досвід роботи з учнями різного віку (5 -30 років), використовуючи різні методики і типи навчання (індивідуальні/групові...


Працювала як закордоном викладала англійську мову так і в міжнародних організаціях, таких як Британська Рада, Інтернешнл Хауз і ін, а також в українських університетах і школах, і різного рівня мовних школах, як очолювала навчальний процес так і проводила...Мій стаж викладання приватно, а також на мовних курсах в групах - 6 років. Вибір методики викладання залежить від віку, цілей і здібностей людини. На своїх уроках намагаюся використовувати не одну, а різні методики, що сприяють одночасному розвитку усної і...Досвід робота репетитором французької та англійської мов 4 роки Викладач школи французької мови Alliance FrancaiseЗаймаюся з дітьми молодшого шкільного віку з 10 класу.


Досвід роботи в Греції ( 2 роки ) Що стосується викладання дітям : за півтора роки викладання вела 3 дітей ( 7 років, 11 років і 23 роки ) Індивідуальний підхід, особливо до дітей. Використовую методики своїх викладачів, оскільки саме вони дуже вміло і...


Стаж викладацької діяльності - більше 3 років.


Маю 8-ний досвід репетиторської роботи з будь-яким віком і рівнем знань; 3-ний досвід викладання мови на курсах іноземних мов. З задоволенням допоможу Вам оволодіти цим чудовим мовою!

5 років. 2 роки викладала в Білій Церкві і 3 роки в Одесі.

Top