Район Київський, Одеса


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Київський, Одеса. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Одеса, район Київський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр
Підготовка до ЗНО в інших містах

Показано 11 викладачів англійської мови, Одеса. Всього репетиторів в базі: 7983


У 2017 році працювала на мовних курсах Helen Doron протягом декількох місяців. Так само є практика приватного викладання. Зараз працюю на мовних курсах Schprach cafe.


Більше одного року працюю з учнями різного віку та рівня підготовки. З недавніх пір викладаю на курсах, освоюючи нові методики. Сталий розвиток - це моя мета, як особистості і педагога. Англійська - це головна пристрасть в моє життя, саме це штовхає мене...


Викладач Англійської мови, рівень носія мови. Індивідуальний підхід до кожного учня, використовую новітні методики викладання, які вивчала в США. Підготовка до ДПА, ЗНО, іспитів TOEFL, IELTS, GRE Покращення розмовної англійської,...


У даний момент працюю вчителем англійської


3


Факультет «Лінгвістики та перекладу» Спеціальність: «Філолог, перекладач»


Викладач Одеської національної академії харчових технологій, кафедри іноземних мов з 2006 р. З 2017 р. перебуваю в декретній відпустці. Веду тільки приватні уроки.
2 роки індивідуальних занять зі школярами та дорослими

Top