Район Личаківський, Львів


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Личаківський, Львів. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Львів, район Личаківський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр
Підготовка до ЗНО в інших містах

Показано 11 викладачів англійської мови, Львів. Всього репетиторів в базі: 7983

Маю стаж роботи в школі 2 роки, стаж роботи репетитором-6 років. В роботі застосовую індивідуальний підхід до кожного учня. Готую до ЗНО та ДПА.


Жила за кордоном. Маю досвід викладання англійської мови дітям.


З 14 років займаюся репетиторством різного рівня складності. Авторська методика багато всього цікавого.


В основі навчання лежить комунікативний метод викладання, що дозволяє заговорити іноземною мовою вже з перших занять. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного студента, допоможемо вам розвинути навики вивчення мови, гарантуємо приємну та дружню...
Займалася репетитором англійської мови приблизно 1 рік, дитині 10 років. Дуже добре готую до іспитів з історії України. Можу готувати до іспиту з української мови та літератури, а також світової літератури.

Займалася з дітьми 2, 6, 8 класу англійською мовою та математикою. Я новачок у цій справі, але дуже люблю дітей та можу знайти підхід до кожного; не вірю в те, що є діти, які не мають хисту до навчання, або не можуть вивчати певний предмет, є тільки...

Викладаю розмовна англійська, граматику, готую до іспитів і співбесід. Забезпечую матеріалами

Top