Район Васильківська, Київ


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Васильківська, Київ. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Київ, район Васильківська, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів англійської мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 8471

З 2014 року проводжу індивідуальні заняття з фізики і математики, з минулого року -


Викладаю з 2012 року. Готую діток до іспитів, допомагаю підтягнути за програмою і полюбити предмет) завжди намагаюся зацікавити і прищепити здатності до


Незважаючи на відсутність лінгвістичної освіти, працював півроку репетитором в American-English center (на метро Кловська), після давав приватні уроки протягом року. Викладав як дорослим так і дітям. Також працював в call - центрі, де пропонував жителям...Не знаю, наскільки це можна вважати викладацьким стажем, але у мене є молодший брат, з яким я час від часу також займаюсь англійською та допомагаю пояснювати всі складні моменти, які виникають.


Досвід викладання: старші класи школи (р. Миколаїв), в університеті МНУ ім. Ст. Сухомлинського (р. Миколаїв), приватні уроки для дітей та дорослих.


Займаюся репетиторством більше 3 років


Маю досвід роботи репетитором 2 роки. Працюю як із школярами молодших класів, так і з студентами вищих навчальних закладів. Викладаю англійську мову починаючи з початкового рівня до продвинутого (Advanced). Успішно працювала із школярами із нульовою...


2 роки працюю репититором англійської та біології, окрім цього працювала в освітньому центрі "Kod" та "Sunny School".
более20 років

Займалася англійською з дітьми початкових класів протягом 2-ох років


Викладала англійську мову в Green Country, працювала особистим репетитором. Навчалась в США і маю хорошу розмовну англійьку мову. Даю дуже хорошу базу, особливо тим, в кого проблеми з граматикою або спілкуванням. Маю сертифікат міжнародного рівня (C1).

Top