Район Голосієво, Київ


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Голосієво, Київ. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Київ, район Голосієво, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 8257

З 2014 року проводжу індивідуальні заняття з фізики і математики, з минулого року -


Викладаю з 2012 року. Готую діток до іспитів, допомагаю підтягнути за програмою і полюбити предмет) завжди намагаюся зацікавити і прищепити здатності до


Незважаючи на відсутність лінгвістичної освіти, працював півроку репетитором в American-English center (на метро Кловська), після давав приватні уроки протягом року. Викладав як дорослим так і дітям. Також працював в call - центрі, де пропонував жителям...


шість роківНе знаю, наскільки це можна вважати викладацьким стажем, але у мене є молодший брат, з яким я час від часу також займаюсь англійською та допомагаю пояснювати всі складні моменти, які виникають.


Маю досвід роботи репетитором 2 роки. Працюю як із школярами молодших класів, так і з студентами вищих навчальних закладів. Викладаю англійську мову починаючи з початкового рівня до продвинутого (Advanced). Успішно працювала із школярами із нульовою...


Я викладаю вже 3 року, займалася з дітками, маю практику закордоном


2 роки працюю репититором англійської та біології, окрім цього працювала в освітньому центрі "Kod" та "Sunny School".


Викладаю з 2004 року: індивідуальні заняття, групові, корпоративні. * Акцент на розмовній практиці; * Навчаємось на занятті - відсутні або мінімум д/з * Заняття проводжу по скайп - 300 грн/год. * Виїзд лише на групові заняття - 600 грн/год.


более20 років


Займалася репетиторством 2 роки з дітьми дошкілького віку та 1-9 класів. Занималась репетиторством 2 года с детьми дошкольного возраста и 1-9 классов.


учень


Займаюсь приватним викладанням біля року і дуже подобається ця справа ! В мене методика набуття практичних знаннь, тобто з подальшим вільним використанням знаннь у спілкуванні на іноземній мові , а також веселі заняття і легкий спосіб вивчення ;)


Досвід роботи репетитором більше 1 року

Top