Район Деміївка, Київ


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Деміївка, Київ. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Київ, район Деміївка, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів англійської мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 8353

З 2014 року проводжу індивідуальні заняття з фізики і математики, з минулого року -


Викладаю з 2012 року. Готую діток до іспитів, допомагаю підтягнути за програмою і полюбити предмет) завжди намагаюся зацікавити і прищепити здатності доНе знаю, наскільки це можна вважати викладацьким стажем, але у мене є молодший брат, з яким я час від часу також займаюсь англійською та допомагаю пояснювати всі складні моменти, які виникають.


Я викладаю вже 3 року, займалася з дітками, маю практику закордоном


2 роки працюю репититором англійської та біології, окрім цього працювала в освітньому центрі "Kod" та "Sunny School".


Викладаю з 2004 року: індивідуальні заняття, групові, корпоративні. * Акцент на розмовній практиці; * Навчаємось на занятті - відсутні або мінімум д/з * Заняття проводжу по скайп - 300 грн/год. * Виїзд лише на групові заняття - 600 грн/год.


более20 років


Великий досвід


Викладала на курсах вивчення іноземних мов та кож репетитором для дітей та дорослих. Легко знаходжу спільну мову як і з дітьми, так і з дорослими.


Досвід роботи 10 років


14 років - ВУЗб курси, корпоративно


Стаж роботи 15 років.


Викладав в Росії і в Ізраїлі. На даний момент живу в Україні, викладаю і викладав у акторських багатьох школах, у тому числі вищих.

Top