Район Шевченківський, Харків


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Шевченківський, Харків. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Харків, район Шевченківський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів англійської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 8002

1 рік


Даю приватні уроки англійської та французької з наголосом на граматику (будь-який етап навчання і будь-який рівень підготовки). Працюю і з навчальними, і з автентичними текстами. Заняття – індивідуальні (можна 2 особи). 2 рази на тиждень по 50 хвилин....-Викладач англійської мови в освітній компанії NewTone; -Відвідала 8 англомовних семінарів по Україні, де вела такі уроки, як Project Design, Team building, Conflict Resolution, HIV/AIDS, Human Trafficking; -Близько року займалась репетиторством з дітьми...


викладацький стаж-7 років.Знаходжу підхід до будь-якої дитини,заняття проходять у легкій ігровій формі.


Я студентка, але вже встигла попрацювати в таборах вихователем, а також працювала репетитором англійської, французької, румунської та української. Я займаюся за різними підручниками (залежить від рівня учня) також онлайн ресурсами (відео, аудіо)


1 рік займаюся з дітьми як репититор. скарг поки не булоВикладацький стаж близько 10 років. Англійська та іспанська мови.


займаюся репетиторством 1 рік

Працювала в приватних дитячий центрах і садах ("Оранжевий слон,"Смартик"), також працювала учителем 1 класу в приватній школі. Зараз проводжу індивідуальні заняття з учнями.


Викладацький стаж 1 рік, дуже сильно працювати з дітками.


Індивідуальний підхід до кожного учня. Для кожної дитини розробляється своя навчальна програма занять.


Є досвід викладання з дорослими і дітьми. Індивідуальний підхід та підбір програми до кожного. Бажано проведення занять на моїй території, тк є багато практичних матеріалів, які не завжди зручно вести з собою. Є сертифікати Кембріджських іспитів, що...

Top